22.22 Saat Anlamı Nedir? | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

22.22 Saat Anlamı Nedir?

N Çevrimdışı

nullsix

Uzman Üye
Kullanıcı
18 Mar 2023
344
7
18
22.22 Saat Anlamı nedir?

22.22 saat anlamı
nedir diye merak ediyorsanız, bu hususta sizlere sayfasını tavsiye ediyorum. Bu sayfa üzerinden, saat 22:22 olduğu vakit bu vaktin ne gibi manalar içeriğini görebileceksiniz.

Saat 22.22 olduğu zaman, bazı işaretler olabilir. Örneğin sevdiğiniz sizi düşünüyor olabilir. Belirli işleri gerçekleştirmek için cesaret edinebilirsiniz. 2222 anlamı aşk olabilir. Elbette bunlar tamamen tahmindir. Ve insanlar tarafınca sonradan ortaya atılmış ve desteklenmemiş iddialardır. Dolayısıyla hiçbir mana, bilimsel olarak asla ispat edilmemiştir. Bu sebeple, saat 22:22 olduğu için, 22:22 manasına güvenerek çok büyük kararlar almanızı tavsiye etmeyiz.

22.22 saat anlamı melekler hakkında da kocaelihaberdar.com içerisinde bazı fikirler ortaya atılmıştır. Arzu edenler bu fikirlere göz atabilir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst