Amazon'da Perakende Arbitraj Nedir? | Uzman Web Geliştirici Platformu | Uzmanwebmaster.com

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Amazon'da Perakende Arbitraj Nedir?

Blogger-kwuai
UZMAN Çevrimdışı

UZMAN

Gelecek Sizinle
Yönetici
Onaylı kullanıcı
Kullanıcı
Amazon'da Perakende Arbitraj Nedir?

Hiç içine baktım Eğer Amazon üzerinde iş kurma, perakende arbitraj - muhtemelen bu ifade rastlamak ettik vardır. Ayrıca, satıcıların bununla ciddi para kazandığına dair hikayeler de duymuşsunuzdur.

E-ticaret platformlarında satış, tüketiciler çevrimiçi satın almaya geçtikçe giderek daha karlı hale geldi. E-ticaret büyüme girişimcilere çevrimiçi para kazanmak için yeni yollar verdi. Bunu nasıl yaptıklarını hiç merak ettiniz mi?

Amazon işinize perakende arbitraj ile nasıl başlayabileceğinizi inceleyelim.

Hızlı rehber:

Perakende arbitrajı nedir?

Karmaşık ifadenin arkasında basit bir kavram var. Bir satıcı, bir perakende satış noktasından indirimli ürün satın alır ve bu indirimli ürünleri kâr ekleyerek satar.

Örnek olarak mütevazı kalemi alalım. Bir Kırtasiye mağazasına giriyorsunuz ve mağazadaki kalemlerin satışta olduğunu fark ediyorsunuz. Bir $ 4 kalem için satılmakta olan 2 $ . Akıllı perakende arbitraj satıcıları için bu bir fırsattır. Bu indirimli fiyattan 100 kalem alırsınız ve Amazon'da aynı kalemi satan bir liste oluşturursunuz. İşin püf noktası, onu 3,90 dolara satmanız . Bu, perakende fiyatından hala daha ucuzken size sağlıklı bir marj-kâr sağlar!

Öğenizden hala kar elde edip edemeyeceğinizi merak ediyorsanız, SellerApp'ın Amazon Lojistik hesap makinesine bakın. Size en az 3 $ kar sağlayabilecek ürünler satın almanızı tavsiye ederiz.

Peki, perakende arbitrajı ile normal perakendecilik arasındaki fark nedir? Perakende arbitrajı söz konusu olduğunda, hiçbir tedarikçi veya üretici dahil değildir. Doğrudan bir perakende mağazasından veya pazardan satın alıyorsunuz. Bu, kar marjınızı azaltabilir, ancak genellikle bir tedarikçi aracılığıyla ürünleri bulmak ve tedarik etmekten daha kolaydır.

Daha düşük giriş maliyeti, perakende arbitrajını Amazon'da satıcı yolculuğunuza başlamak için mükemmel bir yol haline getirir.

Perakende arbitrajı neden çalışır?
Muhtemelen bunu okuyorsunuz ve insanların neden daha yüksek fiyata satılan ürünleri satın aldıklarını merak ediyorsunuz. Walmart'a gidip size 3.90 $ ödemek yerine aynı kalemi 2 $ 'a alamazlar mı? Cevap basit ekonomide yatıyor.

Ürünler her yerde aynı maliyette değil.
A şehrinde 2 dolara satın aldığınız kalem B şehrinde 5 dolara mal olabilir. Belirli bir bölgede yavaş hareket eden veya yaygın olan ürünler başka bir bölgede yüksek talep görebilir. Satıcılar, kar elde etmek için bunu kendi avantajları için kullanabilir.

Kolaylık
Tüketiciler kolaylık sağlamak için ödeme yapmaya isteklidir. Amazon gibi e-ticaret devleri, dünyadaki birçok insan için alışveriş deneyimini yeniden tanımladı. Bir müşteri çevrimiçi olarak bir ürün satın aldığında, bir Walmart'a gitme veya uzun kuyruklarda durma zahmetinden kaçınmak için fazladan ödeme yapmaya isteklidir. Prime gibi hizmetlerle, müşterilerin satın alma işlemlerini de beklemeleri gerekmez!
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
Blogger-kwuai
Blogger-kwuai

Tema düzenleyici