Aramara Türkiye Arama Servisi | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Aramara Türkiye Arama Servisi

konyadesign Çevrimdışı

konyadesign

Yeni Üye
Kullanıcı
4 Mar 2023
5
0
1
yeni bir arama motoru deneyimi diyebiliriz, geliştirmek için tüm yazılım ekibimiz üzerinde çalışıyoruz. Belki ARAMARA isminden yola çıkarak iyi bir şeyler elde edebiliriz. şimdilik google alt yapısı kullanılarak gerekli veriler alınmaktadır.
aramara-600-375-logo.jpg


arama motoru, kullanıcılarına hızlı ve güvenli web gezinme deneyimi sunar. Türkiye’nin arama motoru Aramara , tüm platformlarda tüm kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Güvenilir ve hızlı Aramara arama motoru, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır ve altyapısı tamamen Türkçedir. Bu sayede Türkçe aramalarda dil bilgisi yapısını anlar ve kullanıcının isteklerini tam olarak karşılar.

Aramara ilk olarak yerel içeriklere öncelik verir. Kullanıcılar arama yaptığında ilgili aramaları tahmin ederek hızlı bir arama deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde birçok bilgi Aramara ile elinin altında! Aramara arama motoru ana sayfasında yer alan Hava durumu, Döviz, Eczane, Çeviri, Spor kısayollarından ücretsiz faydalanabilirsin. Lokasyonuna göre hava durumu tahminlerini öğrenebilir, diğer lokasyonlar için hava durumunu arama yaparak sorgulayabilirsin. Döviz kısayolunu kullanarak piyasalar hakkında bilgi sahibi olarak, anlık takip edebilirsin. Ezcane kısayolunu kullanarak yakınındaki eczanelere hızlıca erişip, çalışma saatleri dışında nöbetçi eczaneleri görebilirsin. Çeviri kısayolu sayesinde 40’dan fazla dil arasında çeviri yapabilir, daha önce yaptığın çevirilere geçmiş sayesinde erişebilir hatta favorilerine ekleyerek tekrar tekrar göz atabilirsin. Spor kısayolu sayesinde maç saatleri, canlı skor ve puan durumu gibi bilgilere kolaylıkla erişim sağlayabilirsin. Dilediğin oyunları oynayabilir, farklı markaları ziyaret edebilirsin.

Aramara motorunda gerçekleştirdiğin aramaların için sonuçları Tümü, Görsel, Video, Alışveriş, Haberler, Haritalar gibi ayrı sekmeler ile çeşitlendirebilirsin. Senin için oluşturulan akıllı widget’lar sayesinde kolay ve hızlı kullanımı deneyimleyebilirsin. Lokasyonuna göre özelleştirilmiş en yakın restoranları ya da turistik yerleri bulabilir, gitmek istediğin mekanlar ile ilgili yorum ve diğer bilgilere ulaşabilirsin. Erişmek istediğin haberlere ulaşabilir ve listeleyebilirsin. Video ve görseller arasında arama yaparak dilediğin bilgiye erişebilirsin. Alışveriş yapmak istediğinde farklı seçenekleri değerlendirebilir, sonuçları karşılaştırabilirsin.
aramara-resim2.jpg
 
konyadesign Çevrimdışı

konyadesign

Yeni Üye
Kullanıcı
4 Mar 2023
5
0
1
Şuan hatırlamıyorum. Domain hoşuma gitti . değerlendirelim dedim.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst