Avantajlı Ve Güveli Alışverişin En İyi Adresi: Artı Sepetim! | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Avantajlı Ve Güveli Alışverişin En İyi Adresi: Artı Sepetim!

D Çevrimdışı

dean534

Aktif Üye
Kullanıcı
5 Nis 2022
13
1
3
36
kocaeli
Artı Sepetim; çevrimiçi elektronik marketi olarak kullanıcılarına güvenli ve kaliteli bir alışveriş olanağı sağlıyor. Teknoloji ürünleri satış sitesi şeklinde faaliyetlerini sürdüren firma, Türkiye’nin artısı en bol tüketici elektroniği alışveriş sitesi olarak lanse ediliyor. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı ürünleri koleksiyonunda bulunduruyor ve piyasanın en uygun fiyatlarıyla ürünlerini sizlere sunuyor.
Online elektronik marketi, çok sayıda teknoloji ürününü müşterilerle buluşturuyor. Kaliteli ve güvenli ürünler sağlayan firma, ekonomik fiyat etiketi ile müşterilerinin memnun olmasını teşvik ediyor. Dijital dünyaya yön veren en popüler ürünlerden, her yaştan insanın vazgeçilmezi olan teknolojik ürünlere kadar binlerce farklı ürün türünü sayfasında bulunduruyor. Güvenli altyapısı ve bütçe dostu fiyatlarıyla farkını ortaya koyan Artı Sepetim, %100 müşteri memnuniyetine odaklanıyor ve çizgisinden asla şaşmıyor. Kurumsal ve prestijli bir firma olarak öne çıkan Artı Sepetim, 100’den fazla markanın 5000’den fazla ürün çeşidiyle müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını etkin biçimde karşılıyor. Herkesin güvenli ve kaliteli bir alışveriş deneyimi elde etmesini mümkün kılan şirket, beklentileri fazlasıyla aşan bir tecrübe yaşatıyor.
En İyi Alışveriş Deneyimi Artı Sepetim’de Sizleri Bekliyor
Müşterilerine son derece kaliteli ve güvenli bir alışveriş deneyimi sağlayan Artı Sepetim, yeni nesil teknolojik ürünleri bütçe dostu fiyatlarla satışa sunuyor. Ezber bozan avantajları ile fark yaratan platform, kendine has özellikleriyle isminden söz ettiriyor. ETBIS onaylı ve sertifikalı olan site, 3D Secure ödeme güvenliği, 256 bit SSL sertifikası ve uçtan uca şifrelenmiş protokol bağlantı gizliliği gibi önemli özellikler sunuyor. Bunlara ek olarak; sitede kart şifreleri kayıt altına alınmıyor. Bu nedenle kullanıcılar güvenle alışveriş yapabiliyorlar. Altıdan fazla banka ile anlaşmalı olarak güvenli ödemeyi mümkün hale getiren e-ticaret sitesi, ek ödemeler olmadan alışveriş deneyimini teşvik ediyor.
Ürün Çeşitliliği, Kalite ve Avantajlı Alışveriş Deneyimi
Perakende tüketici elektroniği söz konusu olduğunda rakiplerini hızla geride bırakan Artı Sepetim, gerek ürün çeşitliliği gerekse müşteri dostu politikaları ile dikkat çekiyor. Firma, kargo taşımacılığı sırasında meydana gelebilecek olası zararlara karşı teslimat sigortası da sağlıyor. Aynı zamanda, on dört gün içinde kolay iade hakkı sunuyor. Siz de 5000’den fazla ürün çeşidini keşfetmek, büyüleyici bir alışveriş deneyimi elde etmek için Artı Sepetim’i ziyaret edebilirsiniz.

 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst