Aydın Bilek Kimdir: Kripto Para Yatırım Eğitimi Ve Endüstri 4.0 Danışmanı | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Aydın Bilek Kimdir: Kripto Para Yatırım Eğitimi Ve Endüstri 4.0 Danışmanı

megahome Çevrimdışı

megahome

Uzman Üye
Kullanıcı
12 Eki 2021
43
5
8
29
zaytoz
Aydın Bilek kimdir? Bu soru daha çok kripto para eğitimi almak isteyenlerin sorduğu bir soru olsa da Aydın hocanın geçmişine bakınca bu soruyu zamanında makine mühendisleri, bilgisayar mühendisleri veya endüstri mühendisleri tarafından sorulduğu zamanlar olmuştur.
Bunun nedeni Aydın Bilek’in kariyerinde onu bugünkü Aydın Bilek olmaya getiren safhalarından birinde bu isimle karşılaşmış olmaları olabilir. Çünkü Aydın Bilek oldukça uzun kariyerinde çok fazla mühendislik danışmanlığı yapmıştır. Danışmanlıklarının çoğu ise son on yılımızı kasıp kavuran Endüstri 4.0 yani dijital endüstri devrimine ayak uydurmak isteyen şirket ve resmi kurumlardan oluşur. Şimdi İşternet bünyesinde domino tekniği ve yüz yüze kripto para eğitimleriyle eğitimcilik ve danışmanlık hayatına devam etmektedir. Türkiye’nin bir çok şehrinde gerçekleşen yüz yüze kripto para eğitimleri, Aydın hocanın öğrencileri tarafından pek sevilmiş olacak ki sürekli full çekiyor. Aydın Bilek yorumlar için hocayı öğrencilerine sormakta fayda var. İster kripto para öğrencilerine ister mühendislik öğrencilerine sorun. Aydın Bilek kariyeri ve kripto para eğitimleri için adresini inceleyebilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst