Boşanma Davası Yürüten Mahkeme | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Boşanma Davası Yürüten Mahkeme

N Çevrimdışı

nullsix

Uzman Üye
Kullanıcı
18 Mar 2023
344
7
18
Boşanma Davası Yürüten Mahkeme

Eşler boşanma davasını açmak için ikametgâh ettiği bölgeye bağlı olan aile mahkemelerinde açılmaktadır ancak bulunmuş oldukları il, ilçe vb. yerde Aile Mahkemesi yoksa eğer bu kez Aile Mahkemesi görevi veren Asliye Hukuk Mahkemesinde boşanma için dava açılabilmektedir.

Acil Boşanmak Mümkün Mü?

Acil olarak boşanmak isteyen eşler için karşılıklı anlaşarak boşanmak tek yoldur. Hızlı bir boşanma isteyenler ve bu işin hemen bitmesini isteyenler mal, mülk, velayet gibi konularda anlaşma sağlamaları gereklidir. Bu konuda daha net bir bilgiye ulaşmak isterseniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Boşanma Davasını Kimin Açtığı Önemli Mi?

Boşanma davasını hangi tarafın açtığının bir önemi yoktur. Davayı açan taraf için önemli herhangi bir artı ya da eksi durum yoktur. Boşanma davalarında önemli olan durum Aile Mahkeme’si için önemli olan sebepler ve neler olduğudur. Konu hakkında Cerensumer.av.tr ile iletişime geçerek bilgiler alabilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst