SİTE TANITIM - Bursa'nın İlan Portalı | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

SİTE TANITIM Bursa'nın İlan Portalı

S Çevrimdışı

sakaryaahalisi

Administrator
Yönetici
4 Kas 2022
45
3
8
43
sakarya
* Site Adı: Bursa'nın İlan Portalı
* Site Adresi:
* Açıldığı Tarih:21.09.2022
* Açıklama: Bursa ilan tanıtımları için fazlasıyla tercih edilen ve ihtiyaç sahiplerine cevap verebilen bursailan.com.tr yayında!
Çok çeşitli kategorilerde kişilere özel bir hizmet sunuyor. Bursa il sınırları içerisinde farklı arayışları bulunanların yardımına, bu özel platform yetişiyor.
Sürekli tercih edilen Bursa kiralık ev ilanlarını çok arama gereği olmadan; bu özel adres üzerinden bulmak mümkün. Yine ev sahibi olarak kiraya vermek istediğiniz emlak yapılarınızı, pratik biçimde yayınlayabilirsiniz.
Yenilikçi teknoloji ile tasarlanmış bu pratik site, sizlerin de yardımına yetişiyor. Şimdilerde çok fazla kullanıcısı olan Bursa İlan, fiyatı düşen ilanları ile gündem oluyor. Son eklenen ilanlar içerisinden taleplerinize en uygun seçenekleri bulabilirsiniz.
Aradığınız semtteki Bursa satılık ev ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.
Acil satışa sunmak durumunda olduğunuz; ev ya da vasıta ilanlarınız için sizlerde bu platformu tercih edebilirsiniz.
Bulunduğunuz herhangi bir noktadan siteyi kullanarak ilan verebilirsiniz.
Yatırım amacıyla almış olduğunuz; emlak, konut, iş yeri, arsa, bina, devre mülk ve turistik tesis ilanlarınızı tüm Bursalıların gömesi için yayınlayabilirsiniz.
Sahip olduğunuz aracı elden çıkararak farklı ilanlara göz atmak için sitenin Vasıta ve Otomobil kategorisini tercih edebilirsiniz.
Zengin alt kategorileri ile hemen hemen herkesin aradığını bulabileceği, elindeki arazi ve motosiklet gibi farklı ürünleri pazarlayabileceği eşsiz bir tasarım, sizler için hizmet veriyor.
En gelişmiş ticari ve elektrikli araçların, alım satım ilanları da bu popüler adres üzerinden yer alıyor. He gün çok sayda kullanıcı tarafından ziyaret edilen platform, kişileri ev ya da araç sahibi yapıyor. Satıcılar, güvenli bir biçimde ellerindeki satılık ürünleri paraya dönüştürürken; diğer kişilerde hayal ettikleri kazanımlara sahip olabiliyor.
Oldukça basit bir kullanım arayüzüne sahip olan site adresi, A’dan Z’ ye tüm araç tipleri için ilan açabilme ayrıcalığı sağlıyor. Alıcı ve satıcıları aynı noktada toplayabilme ayrıcalığına sahip sitemiz, yedek parça & aksesuar anlamında da talepleri karşılıyor.
Minivan & panelvan, ticari araçlar, deniz araçları ve hasarlı araçlar için ihtiyaç duyulmakta olan otomotiv ekipmanlarının satışı da bu alanda gerçekleşiyor.
İkinci el & sıfır alışveriş merkezi olarak Bursa’nın en çok tercih edilen online platformu, zengin içeriği ile ön plana çıkıyor.
Teknolojik alet alış satış ilanlarının sıklıkla yayına alındığı bursailan.com.tr; bilgisayar, cep telefonu, fotoğraf & kamera, elektrikli, ev aletleri ve ev elektroniği anlamında bütçe dostu seçeneklerle sıralanıyor.

Ev dekorasyonuna önem verenlerin de bir numaralı tercihi yine bu ilan sitesi olmaktadır. Sahibinden satışa sunulan yüzlerce farklı ev tekstil ürünü ve aksesuar parçası, satışa sunulmaktadır.
Giyim & aksesuar kategorisiyle çok fazla konuşulan Bursa İlan, günün modasına uygun seçeneklerden oluşuyor. Giyim kuşam konusunda iddialı parçaları müşterilerine sunmak isteyen markalar, giyim ve aksesuar ile çeşitli seçenekleri bir bir sıralamaktadır.
Çok sayıda alıcı ile bir araya gelen bu markalar, günlük çok sayıda satış yaparak kazançlarını katlamaktadır.
Anne & bebek, kişisel bakım & kozmetik ve hobi & oyuncak gibi yaşama dair önemli ihtiyaçların sıralandığı nice ilan da yine alışveriş severleri bu site üzerinde beklemektedir.
Kişilerin temel ihtiyaçlarını ortaya çıkaran gerçek ilanlar ile bütçe dostu bir alışverişi kolayca hayata geçirebilirsiniz.
Bilindik ilan gruplarının yanı sıra; Bursalılar için listelenen İş makineleri & sanayi ilanları da bu adreste yerini alıyor. Farklı hizmet işlemleri ve nakliye gibi popüler ilanlar, burada sizler için sıralanmaktadır.
Özel ders verenler; lise & üniversite hazırlık, ilköğretim, yabancı dil, bilgisayar, direksiyon ve sanatsal faaliyet ilanları olarak sizler için özel bölümlere ayrılmış durumdadır.
Daha sayamadığımız aşağıdaki farklı kategoriler içinde zengin ilan detaylarını oluşturabilirsiniz.
• Bursa ilan Eğitim
• Bursa ilan Eğlence ve Animasyon
• Bursa ilan Güzellik ve Bakım
• Bursa ilan IT ve Yazılım Geliştirme
• Bursa ilan İnsan Kaynakları
• Bursa ilan İnşaat Ve Yapı
• Bursa ilan Yardımcı Arayanlar
• Bursa ilan Bebek & Çocuk Bakıcısı
• Bursa ilan Yaşlı & Hasta Bakıcısı
• Bursa ilan Temizlikçi & Ev İşlerine Yardımcı
• Bursa ilan Hayvanlar Alemi
• Bursa ilan Evcil Hayvanlar
• Bursa ilan Akvaryum Balıkları
• Bursa ilan Bakım Ürünleri
• Bursa ilan Yem & Mama
• Bursa ilan Kümes Hayvanları
• Bursa ilan Büyükbaş Hayvanlar
• Bursa ilan Küçükbaş Hayvanlar
• Bursa ilan Deniz Canlıları
• Bursa ilan Sürüngenler
• Bursa ilan Böcekler
Dilerseniz yukarıda saydığımız ilanlara göz atarak ihtiyaçlarınızı, Bursailan.com.tr üzerinden kolayca temin edebilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst