Casper Nırvana F500 Tanıtılmış | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Casper Nırvana F500 Tanıtılmış

M Çevrimdışı

mehmetdugu

Uzman Üye
Kullanıcı
12 Ocak 2022
50
10
8
40
konya
Teknoloji markalarının önde gelen isimlerinden Casper yeni nirvana F500 modelini tanıtmış. Donanımını beğendim tasarımıyla da dikkatimi çekti. Biliyorsunuz ki artık teknolojinin gün geçtikçe kabuk değiştirmesiyle mobilite önem kazandı. Hayatın her alanında çalışma stili olsun eğitim alma özgürlüğü vs. gün geçtikçe değişiyo. Bu nokta da bizlerinde bilgisayar alırken tercihlerine etki ediyo bu gelişmeler. Casper da bunu düşünüp kullanıcıların tercihlerine göre bi cevap vermiş aslında. F500 le ergonomik bi kullanım rahatlığı sunmuş.

11.nesil i3 ve i5 tiger lake işlemciler ve özelliklede 64 GB RAM seçeneği performans anlamında maksimum seviyelerde verim alabilecek olmamız hoşuma gitti. Bunların yanı sıra tasarıma gelirsekte metalik gri rengin yanında 19,9 mm incelik ve 1.7 kg hafifliği olması da Casper Nirvana F500 tanışabilir olmasıyla mobiliteye de vurgu yapmış 

Göz yormayan ekran yapmışlar 😲

Ekran özelliklerine bakınca da 8.3 mm ince çerçeve yapısıyla geniş ekran deneyimi yaşatan Casper Nirvana F500, full HD çözünürlük ile IPS ekran teknolojisini birleştirerek uzun çalışma saatlerine karşı göz yorgunluklarının yaşanmasını engelliyo. Benim gibi pc başında fazla vakit geçiren biri olarak sevdim bu özelliği  Ek olarka çalışanlarda düşünülmüş Anti-Glare yansıma önleyici özelliği, hızlı veri aktarımı için 2x 3.2 USB ve 1x 2.0 USB ye sahip. Güçlü donanım ve 1.7 kg hafifliği ile taşınabilirliği sunan Casper Nirvana F500 laptoplara linki ile göz atmanızı tavsiye ederim..


nx6dk8.jpg
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst