Casper'ın Yeni Telefonu; X30 Ve X30 Plus | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Casper'ın Yeni Telefonu; X30 Ve X30 Plus

M Çevrimdışı

mehmetdugu

Uzman Üye
Kullanıcı
12 Ocak 2022
50
10
8
40
konya
Sitenin Adı : Casper X30 ve X30 Plus
Sitenin Adresi :
Sitenin İçeriği : Türkiye'nin Teknoloji Markası
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2000
Site Hakkında Genel Açıklama : Biz telefon kullanıcıları telefon alırken dikkat ettiğimiz özellikler genelde kamerası bataryası ve genel itibari ile oyun performansı üzerinde duruyoruz, tabi bunun yanında da uçuk rakamlar vermek istemiyoruz.

Bu konuda Casper güzel bir telefon çıkarmış diyebilirim. Benim son zamanlarda baya hoşuma giden X30 Plus'ın genel özelliklerinden bahsedecek olursak ,* İlk olarak tasarımını ele almak gerekirse arkasında yer alan 3' lü kamerası (hatların keskinliği baya iyi bu arada) ince ve şık da bir duruşu var. Farklı bir hava katmış bence yeni özellikler. 4600 mAh bataryası ile uzun süreli kullanım imkanı sağlıyormuş. Bi kere baya baya iyisi de artık 30W'lık hızlı şarjı özelliği olması. 30 dakika içinde dolum yapabiliyormuş. 3 arka kameraya sahip yapısı var artık yeni trend bu bencede. 50 MP çözünürlüklü kamerası bulunuyor geliştirilmiş Arcsoft yazılım desteği ile pozlar daha iyi olur diyebilirim. 256GB'lık hafıza var bence gayet yeterli şu koşullarda. Ama 512'ye de yükseltilebiliyomuş. 8GB RAM ve ekstra 8GB Sanal RAM ile 16GB'a kadar arttırılabilir RAM seçenekleri bulunuyo. Güzel bir performans bence.

00FQD6-1.png
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst