Chat Gpt Ile Otomatik Özgün Makale Yazma , Ücretsiz Chat Gpt | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Chat Gpt Ile Otomatik Özgün Makale Yazma , Ücretsiz Chat Gpt

SnMedya.com Çevrimdışı

SnMedya.com

Gelecek Sizinle
Onaylı kullanıcı
Kullanıcı
9 Nis 2021
356
37
28
43
İstanbul

Yapay Zeka Benim İçin Makale Yazdı​

Güncelleme tarihi: 31 Mar


Vay canına.Vaaay canınaaaaaa!OpenAI'ın yeni uygulaması ChatGPT yapay zekası beni fena çarptı. İnanılmaz şeyler yapabiliyor.Bugün Chat GPT'den benim için bir makale yazmasını rica ettim. Aşağıda okuyabileceğiniz gibi sonuç gerçekten büyüleyici.Yapay zeka teknolojileri sayesinde pek çok mesleğin yapılış şekli kökten değişecek.Kendiniz de ChatGPT'yi deneyin ve şaşırtıcı sonuçları görün 👉 .Sonra da bu dünyadaki yerinizi ve yaptığınız işi sorgulayın 🧐.Bir danışman, mentor ve içerik üreticisi olarak ben sorgulamaya başladım bile.Aşağıdaki kısa makaleyi ChatGPT benim için yazdı.ChatGPT'ye sorduğum soru:

- "Bana en iyi sabah rutinin ne olduğu konusunda bir makale yazar mısın?"GPT CHAT'in yanıtı:- "Tabii ki, aşağıdaki gibi bir makale yazabilirim:"Veee Makale 👇👇👇

gif
EN İYİ SABAH RUTİNİEn iyi sabah rutini, kişinin kendine uygun olan bir rutindir. Ancak, genel olarak kabul gören birkaç temel adım bulunmaktadır. Örneğin, en iyi sabah rutini aşağıdaki gibi olabilir:

👉 Sabah erken kalkmak: Sabah erken kalkmak, insanların daha iyi bir uyku kalitesi elde etmelerine yardımcı olur ve onların güne daha pozitif bir şekilde başlamalarını sağlar.

👉 Yüzme veya spor yapmak: Sabah kendini dinçleştirmek, insanların vücutlarını ve zihinlerini uyandırır ve onları güne daha pozitif bir şekilde başlamaya teşvik eder.👉 Meditasyon yapmak veya güzel bir manzara izlemek: Sabah zihini dinlendirmek, insanların daha odaklı ve daha konsantre olmalarını sağlar ve onların gün boyunca daha verimli çalışmalarına yardımcı olur.👉 Güzel bir kahvaltı yapmak: Sabah kendini iyi hissetmek, insanların gün boyunca daha pozitif düşünmelerine ve daha iyi bir ruh hali içinde olmalarına yardımcı olur.

👉 Günün planını yapmak: Sabah günün planını yapmak, insanların daha organize ve daha hazır hissetmelerine yardımcı olur ve onların gün boyunca daha verimli çalışmalarına destek olur.
Bu adımlar, insanlar için en iyi sabah rutinini oluşturan temel unsurlardır. Ancak, her kişinin kendine uygun bir rutin oluşturması önemlidir ve bu adımlar kişinin kendine uygun bir şekilde uygulanmalıdır.CHAT GPT varken sıradan ve biraz Google aramasına dayalı içerik üreten sözde yaratıcılara geçmiş olsun:))Not: Görseli Google araması ile buldum. CHAT GPT görsel işlem yapamıyor.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst