Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı: Elektrik Ve Doğal Gaza Indirim Geliyor | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı: Elektrik Ve Doğal Gaza Indirim Geliyor

S Çevrimdışı

sakaryaahalisi

Administrator
Yönetici
4 Kas 2022
45
3
8
43
sakarya
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, elektrik ve doğalgaz tarifelerinde indirim yapacaklarını açıkladı. Nisan ayından itibaren tüm abone gruplarında elektrikte %15, sanayicilerin kullandığı doğalgaz tarifesinde ise konut aboneliğine göre oldukça yüksek olan tarifede %20 indirim yapılacağını belirtti.

Erdoğan, konuşmasında ayrıca belediyelerin ve sivil toplum kuruluşlarının ramazan ayına özel yardım faaliyetlerini deprem bölgesinde yoğunlaştırdığını ve bu durumdan memnuniyet duyduğunu ifade etti. Depremin etkilerine maruz kalmış şehirlerde yaşayan insanlarımızın yanında olduklarını söyleyen Erdoğan, ziyaretlerinde hem kalıcı konutların temellerini atacaklarını hem de iftar sofralarında depremzedelerle bir araya geleceklerini belirtti.

Ramazan Bayramı’nın ardından seçim gününe kadar kesintisiz devam edecek il ziyaretlerine başlayacaklarını dile getiren Erdoğan, bayram öncesinde deprem bölgesindeki temel atma ve iftar programlarının devam edeceğini sözlerine ekledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Nisan ayından itibaren tüm abone gruplarında elektrikte yüzde 15 indirime gidiyoruz. Sanayicilerimizin kullandığı ve konut aboneliğine göre oldukça yüksek kalan doğalgaz tarifesinde, nisan ayından itibaren yüzde 20 indirim yapıyoruz” dedi.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst