Doğan Akü - Uygun Fiyata Acil Akü | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Doğan Akü - Uygun Fiyata Acil Akü

G Çevrimdışı

griposter

Uzman Üye
Kullanıcı
16 Şub 2022
71
4
8
26
istanbul
Doğan Akü
Site Adresi:
Piller, temel çalışma prensibi olarak elektrik enerjisini kimyasal enerjiye dönüştürür ve gerektiğinde tekrar elektrik enerjisi sağlar. Bu cihaz taşınabilir bir güç kaynağı olduğu için birçok alanda ihtiyaç duyulmaktadır. Otomotiv sektöründe araçların enerjiye ihtiyaç duyduğu durumlarda çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme gibi birçok süreçte en önemli görevi üstlenen sistemdir. Aracınızın özelliklerine ve kullanım amacına en uygun aküyü kullanmak, işinizde hem güvenlik hem de performans sağlayacaktır. Bu anlamda aracınızın ihtiyacı olan modeli belirlemek ve uygun akü fiyatları hakkında bilgi almak için Doğan Akü sayfasını ziyaret edebilirsiniz. ve Ataköy akücü olarak hizmet vermekteyiz.
Akü nasıl çalışır?
Akü üzerinde her biri 2 volt güç üreten küçük yapılar bulunmaktadır. Aslında bu yapılar gerekli enerji kapasitesine uygun olarak pilin yapısındadır. Örneğin 12 voltluk bir aküde 6 adet bu tür yapı vardır.Pil tasarımında pozitif ve negatif plakalar vardır. Birbirlerine bağlı değiller, ancak diğer plakalara köprülerle bağlılar. (+) ve (-) şeklinde bir dış enerji bağı oluştururlar. Bu yapılarda meydana gelen kimyasal reaksiyon sonucunda bir elektrik akımı oluşur. Çalışma şekline bakılırsa pilin aslında birbirine bağlı birçok yapı içerdiği söylenebilir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst