En İlginç Siteleri Paylaşalım | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

En İlginç Siteleri Paylaşalım

SnMedya.com Çevrimdışı

SnMedya.com

Gelecek Sizinle
Onaylı kullanıcı
Kullanıcı
9 Nis 2021
356
37
28
43
İstanbul
En İlginç Siteleri Paylaşalım!

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlerle birlikte internet dünyasında keşfedebileceğimiz en ilginç siteleri paylaşacağız. Herkesin farklı ilgi alanları ve tarzları vardır, bu yüzden listemizde herkes için bir şeyler bulunması için çaba göstereceğiz.

  1. The Useless Web ( ) Bu site size sürekli olarak farklı ve ilginç web sitelerine yönlendiren bir düğme sunar. Tek yapmanız gereken düğmeye tıklamak ve eğlenmek.
  2. A Soft Murmur ( ) Bu site, doğa seslerinin bir karışımını sunar. Kendinize özgü bir doğal ortam oluşturarak çalışmalarınıza veya dinlenmenize yardımcı olabilirsiniz.
  3. Radio Garden ( ) Bu site, dünya çapındaki radyo istasyonlarına canlı olarak bağlanmanıza olanak tanır. Yerel haberleri, müzikleri ve daha fazlasını dinleyebilirsiniz.
  4. Little Alchemy ( ) Bu site, temel elementleri kullanarak nesneler, hayvanlar ve daha fazlasını oluşturma oyunudur. Basit ama bağımlılık yapıcı bir oyun.
  5. Window Swap ( ) Bu site, dünyanın dört bir yanındaki insanların evlerinin penceresinden görünen manzaraları paylaşır. Farklı ülkeleri keşfetmek için harika bir yol.
  6. Zoomquilt ( ) Bu site, sınırsız bir şekilde yakınlaşma olanağı sağlayan bir sanat projesidir. Görüntülerin içinde sonsuz bir yolculuk yapabilirsiniz.
  7. Patatap ( ) Bu site, klavyenizdeki tuşlara basarak ritmik ve renkli görsel efektler oluşturmanıza olanak tanır. Müzikle birleştiğinde, inanılmaz bir deneyim oluşturabilir.
  8. The Faces of Facebook ( ) Bu site, Facebook'taki 1,2 milyar hesabın küçük profil resimlerini içeren interaktif bir görsel sunar. Her profil fotoğrafına tıkladığınızda, kullanıcının Facebook profili açılır.
Bu sadece birkaç örnek, ama umarım sizin de keşfettiğiniz ilginç web siteleri vardır. Paylaşın ve herkesin deneyimlemesine olanak tanıyın!
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst