FeedBurner'da yapılacak değişiklikler | Uzman Web Geliştirici Platformu.

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

FeedBurner'da yapılacak değişiklikler

Almastad

Editör
Moderatör
Kullanıcı
Yaklaşık 14 yıldır Google'ın bir parçası olan FeedBurner'ın yeni halini desteklemek amacıyla yakında bazı değişiklikler yapacağız. RSS özet akışlarınızı yönetmek için FeedBurner'ı kullanıyorsanız nelerin değişeceğini ve buna hazırlıklı olmak için neler yapabileceğinizi aşağıda görebilirsiniz.

Temmuz'dan itibaren FeedBurner için daha sabit ve modern bir altyapı kullanmaya başlayacağız. Bu sayede, tüm kullanıcılar ürünü kullanmaya devam edebilecek. Ancak bu süre boyunca, e-posta aboneliği gibi temel olmayan feed yönetimi özellikleri devre dışı bırakılacak. E-posta aboneliklerini yönetmek için FeedBurner'ı kullanıyorsanız yeni bir e-posta abonelik hizmetine geçiş yapabilmeniz amacıyla öneririz. Bu veriler, Temmuz ayından sonra da indirilebilir durumda olacaktır.
Çoğu kullanıcının herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur. Tüm mevcut feed'ler sorunsuz olarak çalışmaya devam edecektir. Yeni hesaplar ve feed'ler oluşturmaya devam edebilirsiniz. Feed'inizin URL'sini, kaynak feed'ini, başlığını ve podcast meta verilerini değiştirme yetkisi gibi temel feed yönetimi işlevselliği desteklenmeye devam edecektir. Feed istekleriyle ilgili temel analizler ve MP3 dosyaları için enclosure etiketleri oluşturabilme yetkisi desteklenmeye devam edecektir.

Bu değişiklikler sayesinde FeedBurner'ı çalışır durumda tutabileceğimiz için sevinçliyiz. Yine de bunun gibi değişikliklerin alternatif çözümler bulmak için fazladan çaba gerektirebileceğinin de farkındayız. Bu nedenle sizi önceden bilgilendirmek istedik. Değişiklikler ve sonraki adımlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için 'ne göz atın.

Yayınlayan: TSvi Tannin, Product Manager
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap