FeedBurner'da yapılacak değişiklikler | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

FeedBurner'da yapılacak değişiklikler

Almastad Çevrimdışı

Almastad

Editör
Moderatör
20 Nis 2021
20
8
3
25
İstanbul
Yaklaşık 14 yıldır Google'ın bir parçası olan FeedBurner'ın yeni halini desteklemek amacıyla yakında bazı değişiklikler yapacağız. RSS özet akışlarınızı yönetmek için FeedBurner'ı kullanıyorsanız nelerin değişeceğini ve buna hazırlıklı olmak için neler yapabileceğinizi aşağıda görebilirsiniz.

Temmuz'dan itibaren FeedBurner için daha sabit ve modern bir altyapı kullanmaya başlayacağız. Bu sayede, tüm kullanıcılar ürünü kullanmaya devam edebilecek. Ancak bu süre boyunca, e-posta aboneliği gibi temel olmayan feed yönetimi özellikleri devre dışı bırakılacak. E-posta aboneliklerini yönetmek için FeedBurner'ı kullanıyorsanız yeni bir e-posta abonelik hizmetine geçiş yapabilmeniz amacıyla öneririz. Bu veriler, Temmuz ayından sonra da indirilebilir durumda olacaktır.
Çoğu kullanıcının herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur. Tüm mevcut feed'ler sorunsuz olarak çalışmaya devam edecektir. Yeni hesaplar ve feed'ler oluşturmaya devam edebilirsiniz. Feed'inizin URL'sini, kaynak feed'ini, başlığını ve podcast meta verilerini değiştirme yetkisi gibi temel feed yönetimi işlevselliği desteklenmeye devam edecektir. Feed istekleriyle ilgili temel analizler ve MP3 dosyaları için enclosure etiketleri oluşturabilme yetkisi desteklenmeye devam edecektir.

Bu değişiklikler sayesinde FeedBurner'ı çalışır durumda tutabileceğimiz için sevinçliyiz. Yine de bunun gibi değişikliklerin alternatif çözümler bulmak için fazladan çaba gerektirebileceğinin de farkındayız. Bu nedenle sizi önceden bilgilendirmek istedik. Değişiklikler ve sonraki adımlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için 'ne göz atın.

Yayınlayan: TSvi Tannin, Product Manager
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst