Fotoğrafları Canlandıran İlginç Fotoğraf Site! | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Fotoğrafları Canlandıran İlginç Fotoğraf Site!

SnMedya.com Çevrimdışı

SnMedya.com

Gelecek Sizinle
Onaylı kullanıcı
Kullanıcı
9 Nis 2021
356
37
28
43
İstanbul
Fotoğrafları Canlandıran İlginç Site sayesinde vefat etmiş kişilerin fotoğraflarına sanki gerçekmiş gibi canlandırabilirsiniz. Sizler ile bu siteyi nasıl kullanabileceğinizi paylaştık. İşte detaylar..]Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte birçok yeni proje ortaya çıkıyor, kimi projeler sadece eğlenmek için olsa da bazı projeler kullanıcılar tarafından çok beğeniliyor.

Yapay zeka teknolojisinin gelişmesiyle Deep Fake projelerin ortaya çıkıyor. Bu projeler kullanıcıları oldukça şaşırtan sonuçlar veriyor. Gözlerinize inanamayacağınız projeler ortaya çıkaran bu sitelerden biri de Deep Nostalgia. Bu site ile vefat etmiş kişilerin fotoğraflarını sanki canlıymış gibi çıktılar alabilirsiniz. Oldukça ilginç olan bu site ile kısa bir özlem gidermeniz mümkün.

Fotoğrafları Canlandıran İlginç Site!

[Kullanıma açıldıktan 48 saat içerisinde yaklaşık 1 Milyon fotoğrafı canlandıran bu site kullanıcılar tarafından oldukça olumlu yorumlar aldı. 2003 yılında kurulan teknoloji şirketi MyHeritage, vefat etmiş eşinizin, dostunuzun ve akrabanızın fotoğraflarını canlandırmanızı sağlayan yeni yazılımı Deep Nostalgia‘yı insanlarla paylaştı

Aşağıya eklediğimiz bağlantı üzerinden MyHeritage sitesinin Deep Nostalgia sayfasına ulaşıp istediğiniz bir fotoğrafı ekleyerek saniyeler içerisinde canlandırabilirsiniz.

 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst