Google Servisleri | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Google Servisleri

Almastad Çevrimdışı

Almastad

Editör
Moderatör
20 Nis 2021
20
8
3
25
İstanbul


Google'ın kendi kişisel sağlayıcısı. Gmail kullanıcıları, 15 GB'a kadar ücretsiz depolama alanına sahip olurken, alt kategorilere farklı e-postalar tahsis edebiliyorlar. Kullanıcılar ayrıca cep telefonları ve bilgisayarları arasında ayarları senkronize edebilirler.Google Chrome, Google'ın . Kullanıcıların Web'de sörf yapmalarını basit ve kolay bir şekilde sağlar ve Gizli modu kullanarak büyük miktarda gizlilik sağlar. Bu mod, ziyaret edilen web siteleri ve şifreler de dahil olmak üzere kullanıcının gözatma verilerini kaydetmez.Google+, kullanıcıların dünyanın her yerindeki diğer insanlarla sosyalleşmesini, fotoğraflarını paylaşmasını ve Google+ Hangouts'u kullanabilmesinin bir yoludur. , sayısız kişinin hepsinin bir video görüşmesinde bir araya gelip birlikte iletişim kurabileceği bir yöntemdir. Kullanıcıların sadece bu yayın hangout'larını izlemesi de mümkündür. 2 Nisan 2019 tarihinde Google+ bireysel ve ticari kullanıcılar için kullanıma kapatıldı.Haritalar, dünyanın hemen hemen her şehrinde ayrıntılı bir harita veren bir Google uydu sistemidir. Google haritaları, bir noktadan diğerine nasıl ulaşılabileceğini gösteren yollar verir, mümkün olan en hızlı rotayı belirler ve Dünya / Uydu / Sokak görünümü verir. Haritalar, tarayıcılarda ve cep telefonlarında kullanılabilir; kaydedilmiş yol tariflerinin yanı sıra özel haritalar da hesaplarına kaydedilir ve daha sonra tüm cihazlardan erişilebilir.YouTube, kullanıcıların diğer kanallar tarafından yüklenen videoları paylaşmasına ve görüntülemesine olanak veren çevrimiçi bir sitedir. Bazı insanlar kendi YouTube kanallarıyla para kazanıyor ve YouTube videolarını tam zamanlı bir iş olarak kullanıyor. Tüm kullanıcıların abonelikleri ve videoları, otomatik olarak Google hesaplarıyla senkronize edilir ve tüm cihazlara kolaylıkla erişilebilir.Google Dokümanlar, kullanıcıların farklı doküman türlerini oluşturmasına, düzenlemesine veya görüntülemesine izin veren çevrimiçi bir uygulamadır. Bu belgeler ayrıca şunları içerir: Slaytlar ve E-Tablolar. Google Dokümanlar, kullanıcıların Google hesabını kullanarak tüm cihazlarda senkronize edilebilir. Bu, kullanıcının dilediği herhangi bir cihazda dokümanlarına erişmesini ve nerede olursa olsun düzenlemek üzere yalnızca bir İnternet bağlantısına ihtiyaç duymasını sağlar.

Google Çeviri

Google Translate, kullanıcı için metinleri bir dilden diğerine anında çeviren çevrimiçi çevirme aracıdır. Bu hizmet Google tarafından sunulmaktadır ve tüm cihazlarda tamamen ücretsizdir.Sürücüleri birbirine bağlayarak Waze, herkesin günlük sürüş kalitesini artırmak için birlikte çalışan yerel sürüş toplulukları oluşturmalarını sağlar. Waze, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğe sahip gerçek zamanlı trafik bilgilendirme servisidir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst