Görevleri Yapınca Para Kazandıran Uygulama: Yandex Toloka | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Görevleri Yapınca Para Kazandıran Uygulama: Yandex Toloka

SnMedya.com Çevrimdışı

SnMedya.com

Gelecek Sizinle
Onaylı kullanıcı
Kullanıcı
9 Nis 2021
356
37
28
43
İstanbul
Yandex-Toloka.png
İnternet üzerinden para kazanmak, son kullanıcıları yanıltan ve epeyce yüzeysel bir tabir. Toplumsal medya ve internet tecrübelerimiz şahsileştikçe, her şey daha da kolaylaşıyor. Bu nedenle gerçek manada kullanıcılarına para, kupon, indirim kazandıran taşınabilir uygulamaları görüyoruz.

Bu manada bir müddettir hizmet veren Yandex Tolaka isimli taşınabilir uygulama dikkatleri üzerine çekiyor. Türkiye’de hizmet veren uygulamada size misyonlar veriliyor, gerçekleştirince karşılığında küçük ölçülerde ödemeler alıyorsunuz.

Yandex Toloka’daki misyonlar ekseriyetle Yandex Haritalar üzerinde çalışıyor. Bir pozisyonun bilgilerini güncelleyebiliyor, gezdiğiniz yerler hakkında ayrıntılı bilgileri Haritalar için girebiliyorsunuz. Ayrıyeten uygulamada bir internet sitesinin içeriklerini tahlil edip raporlayabileceğiniz harita dışı vazifeler de veriliyor.
Yandex-Toloka.jpeg
Yandex, bu uygulama ile elindeki bilgi ölçüsünü arttırmak ve arama sonuçlarını düzgünleştirmek istiyor. Bunun için sizden topladığı, kendi ellerinizle giriş yaptığınız bilgiler karşılığında ödeme yapılıyor.

Dilerseniz çevrimdışı modu açarak internetsiz formda yapmaya uygun vazifeleri gerçekleştirebiliyor, internete tekrar bağlandığınızda ödemenizi alıyorsunuz. Hesabınıza gelen parayı çekme müddeti ise birkaç dakika ila birkaç gün ortasında sürebiliyor. Bulunduğunuz coğrafyaya, kullandığınız ödeme servisine ve bağlı olan banka hesabına nazaran bu mühlet 30 güne kadar uzayabiliyor.

Yandex.Toloka’yı aşağıdaki temaslardan indirip deneyebilirsiniz. Son olarak 18 yaşından küçüklerin bu uygulamayı kullansalar da para kazanamayacaklarını söyleyelim.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst