Görevleri Yapınca Para Kazandıran Uygulama: Yandex Toloka | Uzman Web Geliştirici Platformu | Uzmanwebmaster.com

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Görevleri Yapınca Para Kazandıran Uygulama: Yandex Toloka

Blogger-kwuai
UZMAN Çevrimdışı

UZMAN

Gelecek Sizinle
Yönetici
Onaylı kullanıcı
Kullanıcı
Yandex-Toloka.png
İnternet üzerinden para kazanmak, son kullanıcıları yanıltan ve epeyce yüzeysel bir tabir. Toplumsal medya ve internet tecrübelerimiz şahsileştikçe, her şey daha da kolaylaşıyor. Bu nedenle gerçek manada kullanıcılarına para, kupon, indirim kazandıran taşınabilir uygulamaları görüyoruz.

Bu manada bir müddettir hizmet veren Yandex Tolaka isimli taşınabilir uygulama dikkatleri üzerine çekiyor. Türkiye’de hizmet veren uygulamada size misyonlar veriliyor, gerçekleştirince karşılığında küçük ölçülerde ödemeler alıyorsunuz.

Yandex Toloka’daki misyonlar ekseriyetle Yandex Haritalar üzerinde çalışıyor. Bir pozisyonun bilgilerini güncelleyebiliyor, gezdiğiniz yerler hakkında ayrıntılı bilgileri Haritalar için girebiliyorsunuz. Ayrıyeten uygulamada bir internet sitesinin içeriklerini tahlil edip raporlayabileceğiniz harita dışı vazifeler de veriliyor.
Yandex-Toloka.jpeg
Yandex, bu uygulama ile elindeki bilgi ölçüsünü arttırmak ve arama sonuçlarını düzgünleştirmek istiyor. Bunun için sizden topladığı, kendi ellerinizle giriş yaptığınız bilgiler karşılığında ödeme yapılıyor.

Dilerseniz çevrimdışı modu açarak internetsiz formda yapmaya uygun vazifeleri gerçekleştirebiliyor, internete tekrar bağlandığınızda ödemenizi alıyorsunuz. Hesabınıza gelen parayı çekme müddeti ise birkaç dakika ila birkaç gün ortasında sürebiliyor. Bulunduğunuz coğrafyaya, kullandığınız ödeme servisine ve bağlı olan banka hesabına nazaran bu mühlet 30 güne kadar uzayabiliyor.

Yandex.Toloka’yı aşağıdaki temaslardan indirip deneyebilirsiniz. Son olarak 18 yaşından küçüklerin bu uygulamayı kullansalar da para kazanamayacaklarını söyleyelim.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
Blogger-kwuai
Blogger-kwuai

Tema düzenleyici