Haberler ve Dergi WordPress Teması Bedava İndir | Uzman Web Geliştirici Platformu.

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Haberler ve Dergi WordPress Teması Bedava İndir

UZMAN

Gelecek Sizinle
Yönetici
Onaylı kullanıcı
Kullanıcı
Haberler ve Dergi WordPress Teması Bedava İndir

DOWNLOAD

VMagazine Lite, gazete, dergi ve blog web siteleri için ücretsiz Multi Layout News Magazine temasıdır. Bu, zarif tasarımlarla ve detaylara büyük özen gösterilerek özenle hazırlanmış bir temadır. Son derece yapılandırılabilir bir tema olan VMagazine Lite, hayalinizdeki web sitesini kolaylıkla ve mükemmel bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olmak için SiteOrigin Sayfa oluşturucu ve 8 yerleşik widget kullanır.

VMagazine Lite teması, web sitenizi kullanıcılar için daha modern ve ilginç hale getiren canlı ajax araması özelliğine sahiptir. Temanın ayrıca sınırsız renk seçeneği vardır. Tasarımınıza ve ihtiyacınıza göre tercih ettiğiniz rengi uygulayın. Ayrıca tema sayfa oluşturucuya dayandığından, reklamınızı istediğiniz yere ekleyebilirsiniz. Ek olarak, tema WooCommerce eklentisiyle tamamen uyumludur.

VMagazine Lite'ın Özellikleri
Son Derece Yapılandırılabilir Ana Sayfa
Sayfa oluşturucu ve temadaki mevcut widget'ların yardımıyla ana sayfayı tercih ettiğiniz herhangi bir düzen ile yapılandırın
Canlı Ajax Araması Üzerinde
düşündüğünüz makaleyi hızlı ve kolay bir şekilde bulun
Tek Tıkla Demo İçe Aktarma
Tema, yalnızca tek bir düğmeyle içe aktarılabilen dört çok yönlü önceden oluşturulmuş demo ile gelir.
8 Etkileşimli Widget'lar
Tema, Güçlü Yapılandırma Özelliklerine sahip 8 widget ile birlikte gelir
Reklam Yerleşimleri
Sayfa oluşturucuyu kullanarak reklamlarınızı tercih ettiğiniz yere yerleştirin
Sınırsız tema renkleri Sınırsız tema renkleri
sunar - seçimlerinizden herhangi birini seçin ve hoş bir site oluşturun.
WooCommerce Hazır
Ürünlerinizi VMagazine ile satın, tema WooCommerce Eklentisi ile uyumludur
Tamamen SEO optimizasyonu
Sitenizi SERP'lerde daha üst sıralara çıkarmak için en iyi SEO uygulamalarını takip eder.
Hızlı yükleme
Size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için hızlı yükleme hızı için optimize edilmiştir.
Çapraz tarayıcı uyumlu
Tüm büyük tarayıcılarda iyi test edilmiştir.
Tercüme Hazır
Tüm temayı seçtiğiniz herhangi bir dilde tercüme edin - tam rahatlıkla çalışın.
VMagazine Lite Demo Düzenleri
VMagazine Lite, tek bir düğmeye basılarak içe aktarılabilen dört dahili demo ile gelen bir temadır. Haber ve dergi temasının her bir demosu benzersiz bir amaca hizmet eder ve bu demo düzenleri birlikte güçlü bir haber ve dergi teması oluşturur - VMagazine Lite.

Gazete Demosu
Bu zarif tasarımlı VMagazine Lite demosu, tüm gazete ve editoryal siteler için özel olarak oluşturulmuştur. Web sitesinin farklı bileşenleri, haber öğelerinin organize bir sunumunu temsil etmek için bu demoda belirgin bir şekilde sıralanmıştır. Bu demoda, tüm gönderilerinizi rastgele veya seçici bir şekilde sergilemek için kullanılabilecek güzel bir blok gönderi kaydırıcımız var. Ayrıca, zarif bir şekilde yerleştirilmiş kaydırıcı sekme bandı, reklam yükleyici, son gönderiler bölümü, çoklu kategori sekmeli bölüm ve demodaki birçok benzer bileşen görebiliriz. Sonuç olarak, demodaki bu birçok bölüm bir arada sizin için mükemmel bir gazete sitesi yaratır, o da tek bir tıklama ile.

DEMO RESİMLER

gazete tema demosu


Dünya Mag Demosu
Temanın bu demo düzeni en çok yönlü olanıdır. Çok yönlü - çünkü hemen hemen her haber ve dergi web sitesi için kullanabilirsiniz. Bu demo düzeni, tüm dergi web sitesi nişlerine mükemmel bir şekilde hizmet eder ve tüm bilgilerinizi, makalelerinizi, bloglarınızı, galerilerinizi en zarif şekilde görüntüleyebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

vmagazine lite multilayout haber dergisi tema dünya mag demo


Tech Mag Demosu
Temanın bu demo düzeni, teknoloji dünyasıyla veya dünya çapında çalışan haber ve dergi web sitelerine hizmet eder. Bu düzen, araçlar, bilgisayarlar, bilgi teknolojisi, teknoloji dünyasının en son haberleri ve eğilimleri ve benzer bilgilerle ilgili haberler, dergiler ve blog web siteleri oluşturmak için kullanılabilir. Basitçe anlaşılırsa, teknolojiyle ilgili herhangi bir şey yazmak, bilgilendirmek ve görüntülemek istiyorsanız, bu demo düzeni amaca tam olarak uyacaktır.

vmagazine lite multilayout haber dergisi tema tech mag demo


Moda Demosu
Bu demo düzeni, moda endüstrisini dünyaya anlatmak isteyen tüm moda tutkunları ve uzmanları için en uygun olanıdır. Blog yazmak için çalışan herhangi bir kişi veya şirket, moda konseptleri etrafında gazete ve dergi web siteleri oluşturmak için bu düzeni mükemmel bir şekilde kendilerine uygun bulacaktır. Ve tüm demoların geri kalanında olduğu gibi, en iyi iki kısım - tüm demoyu tek bir tıklama ile içe aktarabilir ve sitenin herhangi bir yerine herhangi bir reklam yerleştirebilirsiniz.vmagazine lite multilayout haber dergisi tema moda demosu


Oyun Demosu
Bu demo düzeni, herhangi bir ücretsiz temadaki en benzersiz düzenlerden biri olmalıdır.

Bu demo düzenini en son oyunların incelemeleri üzerine bloglar yazmak, yeni oyunlar başlatmak, okuyuculara en iyi oyunlara genel bakış sağlamak, oyun ürünlerini görüntülemek ve çok daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz!

vmagazine lite multilayout haber dergisi tema oyun demosu


DOWNLOAD

Diğer Bedava Tema İndire Bileceğiniz Bir Site: https://accesspressthemes.com/free-wordpress-themes-and-templates/
 
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap