Haydi Uzman Webmaster'lar - Orda Bir Köy Var Uzakta Köy Okulu Için Kitap Kampanyası! | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Haydi Uzman Webmaster'lar - Orda Bir Köy Var Uzakta Köy Okulu Için Kitap Kampanyası!

SnMedya.com Çevrimdışı

SnMedya.com

Gelecek Sizinle
Onaylı kullanıcı
Kullanıcı
9 Nis 2021
356
37
28
43
İstanbul
Erzincan’ın Yaylabaşı Köyü’nde 2 öğretmen olarak görev yapmaktayız. Okulumuza Erzincan’ın 14 köyünden taşımalı eğitim ile öğrenci gelmektedir. Öğrencilerimizin durumları kötü olduğu için başlangıç olarak kendi katkılarımızla bir kütüphane yaptırdık. Şimdi ise kitaba ihtiyacımız bulunmaktadır. Her zaman olduğu gibi bu kampanyamızda da yardım bekliyoruz.

1’nci sınıftan 8’nci sınıfa kadar hikaye ve roman ağırlıklı olarak kitaplara ihtiyacımız bulunmaktadır. Şuan kütüphanemizde hiç kitap bulunmamaktadır. İngilizce hikaye ve roman kitapları da gönderebilirsiniz.
Hasar görmemiş ve yırtılmamış kitapları okulumuza göndermenizi talep ediyoruz. PTT’nin kitap kampanyası bulunmaktadır bu nedenle kitapları 7 tl KARGO Ücreti ile bize ulaştırabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde fiyat aynıdır.
Ayrıca internet üzerinden kitap almak isteyen arkadaşlar belirtilen numarayı arayarak bu isteklerini dile getirerek verilecek link üzerinden kitapları alarak okulun adresine gönderebilirler. Kesinlikle para talep edilmemekte ve kabul edilmemektedir.
Ayrıca kitabın yanında kırtasiye malzemeleri ve kış geldiği için mont ve bot göndermek isteyen kişiler bu yardımlarını direk okulun adresine gönderebilirler.

İletişim: İngilizce Öğretmeni Neslihan Kayalı 05462049249

Okulun adresi:
ALSANCAK MAH. FATİH1 CAD. YAYABAŞI ORTAOKULU BLOK NO 5 MERKEZ / ERZİNCAN

KÜTÜPHANEMİZ DOLDUĞUNDA RESİMLERİ YİNE BURADAN PAYLAŞACAĞIM

erzurum-koy-kitap-yardim

erzurum-koy-kitap-yardimeli

#yardım #okulyardım #kitapyardım #destek #kütüphane #giysiyardım
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst