Haydi Uzman Webmaster'lar - Orda Bir Köy Var Uzakta Köy Okulu Için Kitap Kampanyası! | Uzman Web Geliştirici Platformu | Uzmanwebmaster.com

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Haydi Uzman Webmaster'lar - Orda Bir Köy Var Uzakta Köy Okulu Için Kitap Kampanyası!

Blogger-kwuai
UZMAN Çevrimdışı

UZMAN

Gelecek Sizinle
Yönetici
Onaylı kullanıcı
Kullanıcı
Erzincan’ın Yaylabaşı Köyü’nde 2 öğretmen olarak görev yapmaktayız. Okulumuza Erzincan’ın 14 köyünden taşımalı eğitim ile öğrenci gelmektedir. Öğrencilerimizin durumları kötü olduğu için başlangıç olarak kendi katkılarımızla bir kütüphane yaptırdık. Şimdi ise kitaba ihtiyacımız bulunmaktadır. Her zaman olduğu gibi bu kampanyamızda da yardım bekliyoruz.

1’nci sınıftan 8’nci sınıfa kadar hikaye ve roman ağırlıklı olarak kitaplara ihtiyacımız bulunmaktadır. Şuan kütüphanemizde hiç kitap bulunmamaktadır. İngilizce hikaye ve roman kitapları da gönderebilirsiniz.
Hasar görmemiş ve yırtılmamış kitapları okulumuza göndermenizi talep ediyoruz. PTT’nin kitap kampanyası bulunmaktadır bu nedenle kitapları 7 tl KARGO Ücreti ile bize ulaştırabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde fiyat aynıdır.
Ayrıca internet üzerinden kitap almak isteyen arkadaşlar belirtilen numarayı arayarak bu isteklerini dile getirerek verilecek link üzerinden kitapları alarak okulun adresine gönderebilirler. Kesinlikle para talep edilmemekte ve kabul edilmemektedir.
Ayrıca kitabın yanında kırtasiye malzemeleri ve kış geldiği için mont ve bot göndermek isteyen kişiler bu yardımlarını direk okulun adresine gönderebilirler.

İletişim: İngilizce Öğretmeni Neslihan Kayalı 05462049249

Okulun adresi:
ALSANCAK MAH. FATİH1 CAD. YAYABAŞI ORTAOKULU BLOK NO 5 MERKEZ / ERZİNCAN

KÜTÜPHANEMİZ DOLDUĞUNDA RESİMLERİ YİNE BURADAN PAYLAŞACAĞIM

erzurum-koy-kitap-yardim

erzurum-koy-kitap-yardimeli

#yardım #okulyardım #kitapyardım #destek #kütüphane #giysiyardım
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
Blogger-kwuai
Blogger-kwuai

Tema düzenleyici