Kakaolu Fındık Ezmesi | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Kakaolu Fındık Ezmesi

C Çevrimdışı

Celoxy

Uzman Üye
Kullanıcı
27 Ara 2022
267
4
18
20
İstanbul
Selam arkadaşlar,
Yeni bir şey denedim ve paylaşmak istedim. Bu Çotanak'ın Kakaolu Fındık Ezmesi. Bildiğimiz fındık ezmesine kakao eklenmiş ve gerçekten güzel bir tat olmuş. Sabahları ekmek üzerine sürdüm güne enerjik başlamama yardımcı oldu. Hem fındığın hem de kakaonun tadını alabiliyorsunuz. Bir taşla iki kuş vurmuş oluyorsunuz. Ben beğendim belki siz de bir göz atmak istersiniz.

Bir de duydum ki Çotanak'ın diye bir şey varmış. Bu kakaolu fındık ezmesi de varmış içinde ve başka tatlılar da. Hem hesaplı görünüyor hem de farklı tatlar deneme şansı sunuyor. Belki onu da bir denemeliyim.

Ama tabi ki bu benim zevkim. Sizin damak zevkiniz benimkinden farklı olabilir. Yine de bir deneyin derim belki siz de seversiniz. Herkese sağlık ve mutluluk dilerim. Hoşçakalın :)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst