Kaliteli Rulmanın Tek Adresi! | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Kaliteli Rulmanın Tek Adresi!

V Çevrimdışı

vortex1

Uzman Üye
Kullanıcı
9 Eki 2021
32
18
8
27
mersin
rZIjeq.jpg


Kaliteli rulmanlarımız arasında yer alan ; hava sıcaklığından dolayı nemin yüksek olduğu hava şartlarında standart paslanmaz çelik ’ten çok daha iyi paslanma direnci gösterir. Bu sayede paslanmaz rulmanlar için rulman bakımı, rulman arıza süresini ve rulman değiştirme maliyetlerini azaltmaya katkıda bulunur.Paslanmaz Rulmanlar Özellikleri ve Faydaları:

* Molded-Oil ile yağlanmış iç rulmanlar

* Yuvarlanma yolları: Martensit paslanmaz çelik (SUS440C ile eşdeğer)

* Bilyalar: Martensit paslanmaz çelik (SUS440C)

* Deflektör: Östenit paslanmaz çelik (SUS304)

* Keçeler: Nitril

* Tespit vidaları (W şekilli vida): Martensit paslanmaz çelik (SUS410)

* Rulman yatağı: Östenit paslanmaz çelik döküm (SCS13)

* Paslanmaz rulmanların tüm parçaları paslanmaz çelikten üretildiğinden dolayı korozyona karşı dirençli konumdadır.lar; hareketli mekanizmalarda hem ısınmayı engelleyen ayrıca da aşınmayı ve sürtünmeyi önleyerek makinalarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlarlar. Böylelikle uzun ömürlü makinalar ile tasarruf edersiniz. Kullanım açısından sizlere fiyat konusunda avantajlı gelen rulman türleri aynı zamanda yüksek ses oluşumunun önüne geçmektedir. Güçlü makinelerde yüksek devirlerde çalışan rulmanlar için hayati öneme sahip olan rulman türleri aynı zamanda yüksek hassasiyet açısından özel makineleriniz olan cnc makineleri içinde çok önemlidir. Yüksek hassasiyet oranlarına sahip olan cnc rulmanlar pirinç, saf çelik ve polimer kullanarak üretmiş olan rulman türleridir. Özellikle CNC gibi çok hassas üretimler yapan makinelerde kullanılan türleri için özel tasarımlar yapan firma yüksek hassasiyet oranlarına sahip olan rulmanları üretilmektedir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst