London Sosyal Medya Yönetimi | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

London Sosyal Medya Yönetimi

C Çevrimdışı

Celoxy

Uzman Üye
Kullanıcı
27 Ara 2022
195
4
18
19
İstanbul
London Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde gencinden yaşlısına hemen hemen herkes akıllı cihazları dolayısıyla da sosyal medya uygulamalarını kullanmaktadır. Bunu fark eden markalar varlıklarının büyük bir kısmını internet üzerine taşımaktadır. Günümüz şartlarına bakılacak olursa sosyal medya uygulamaları televizyonlardan çok daha fazla ilgi görmektedir. Bununla birlikte sosyal medya üzerinde yapılan reklamlar çok daha az maliyetle birlikte aranan kitleye ulaşır. Bundan dolayı son zamanlarda büyük küçük demeden bütün şirketler konusunda uzmanlaşmış kişiler ve markalar ile çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizi zirveye taşımak için alanında uzmanlaşmış çalışma ekibimiz bu alanda devreye girmektedir.

Sosyal medya uygulamaları üzerinde reklam yapmak vermek çok daha az maliyetlidir. Bunun yanında ulaşmak istediğiniz kitle doğru bir ile çalışıldığında son derece mümkündür. Bu noktada devreye giren London markamız siz değerli müşterilerimizi ulaşmak istediği hedef kitleye büyük bir hızla ulaştırmayı hedefler. Tarafımızca hazırlanan ve paylaşılan postlar sayesinde elde edilen bilgiler hedef kitleniz konusunda bilgiler sağlamaktadır. Bu bilgilerin doğru bir şekilde kullanılması sayesinde markanız hem doğru hem de daha büyük kitlelere ulaşmaktadır.

London.com.tr Nasıl Çalışır?

Siz değerli müşterilerimizin markalarını zirveye taşımak için özel analizler yapılmaktadır. Post tasarımından paylaşılmasına kadar bütün adımlar tarafımızdan uygulanmaktadır. Aylık olarak paylaşım planlamaları yapılmaktadır. Bu planlamalar sayesinde vakit kaybından kurtulan markanız düzenli olarak büyümeye başlayacaktır. Ayrıca sizin alanınızda bulunan diğer markalar veya bireyler de analiz edilir. Bu analizler sonucunda elde edilen bilgiler markanızın büyümesi için kullanılır. Yapılan bu işlemlerin tamamın şirketimiz tarafından sizlere sunulan hizmetinde yer almaktadır. Alacağınız bütün paketler içerisinde revize hakkınız bulunmaktadır. Bunun yanında sosyal medyaların en çok sevdiği 'özgünlük' kriteri London, tarafından yani profesyonel kişilerce sağlanmaktadır.

Markamız siz değerli müşterilerimize oldukça fazla değer vermektedir. Bundan dolayı site üzerinde bir adet Whatsapp hattı bulunur. Bu hat aracılığıyla bizlere dilediğiniz zaman ulaşma fırsatı yakalarsınız. Yaşadığınız sorunları veya aklınıza takılan soruları bu hat aracığıyla bizlere bildirebilirsiniz. Sizleri zirveye taşımak için bekleyen çalışma arkadaşlarımız anında dönüş yapacaktır.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst