Maltepe Perdeci | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Maltepe Perdeci

C Çevrimdışı

Celoxy

Uzman Üye
Kullanıcı
27 Ara 2022
217
4
18
19
İstanbul
My Stil Home, perde ve dekorasyon hizmeti veren bir şirket olarak hizmet vermektedir. Maltepe Perdeci olarak, evlerin güneş ışığından korunmasına yardımcı olmak için çeşitli perde modelleri sunarlar. Perde alırken, evin iç tasarımına uygun olan modeli seçmek önemlidir. Ayrıca, perdenin hangi odada kullanılacağı, güneş ışığının yoğunluğu ve perdenin ne kadar sık açılıp kapatılacağı gibi faktörlere de dikkat edilmelidir.

Perde fiyatları, perdenin malzemesine, modeline ve boyutlarına göre değişebilir. Örneğin, PVC perdeler daha ucuzken, ahşap perdeler pahalıdır. Ayrıca, özel boyutlar için üretilen perdeler de daha pahalıdır.

Perde satın alırken dikkat edilmesi gereken 5 kural şunlardır:

1. Amaç: Perdenin amacını belirlemek gerekir. Örneğin, güneş ışığını engellemek, gizlilik sağlamak, ses yalıtımı yapmak veya sadece dekoratif bir amaç gütmek. Bu, hangi tip perdenin gerekli olduğunu belirlemene yardımcı olacaktır.

2. Boyutlar: Perde boyutlarını doğru bir şekilde ölçmek çok önemlidir. Ölçüler doğru yapılmazsa, perde uygun bir şekilde asılamaz veya yanlış boyutlarda bir perde almak için ekstra masraf yapmak zorunda kalabilirsiniz.

3. Malzeme seçimi: Perde malzemesi, görünüm, dokunma hissi, süre ve kalite açısından önemlidir. Örneğin, pamuk perdeler rahat ve nefes alabilirken, polyester perdeler uzun süreli kullanım için daha dayanıklıdır.

4. Renk ve desen: Perde renk ve deseni, odanın genel görünümüne uyum sağlamalıdır. Öncelikle, odanın rengi ve mobilyalarına uygun bir renk seçmelisiniz. Ayrıca, isteğe bağlı olarak desenli perdeler de kullanabilirsiniz.

5. Fiyat: Perdeler farklı fiyat aralıklarında mevcuttur ve kalite, malzeme ve boyutlarına göre fiyatlandırılır. Ancak, daha pahalı bir perde daha kaliteli ve daha uzun süre kullanılabilir olduğu için, fiyat kalite oranını göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Perde modelleri arasında roleli perdeler, plise perdeler, zebra perdeler, triko perdeler, jaluzi perdeler ve panel perdeler bulunur. Roleli perdeler, evin en sık kullanılan odaları için ideal olarak kabul edilir ve kolayca açılıp kapatılabilir. Plise perdeler ise evin güneş ışığından korunmasına yardımcı olur ve aynı zamanda evin iç tasarımına uygun görünür. Zebra perdeler, ışık ve gölge oyunları yaratan bir tasarıma sahiptir. Triko perdeler, evin sıcaklığını kontrol etmek için kullanılabilir ve hafif dokulu olduğu için evin iç tasarımına uygun görünür. Jaluzi perdeler, evin güneş ışığından korunmasına yardımcı olur ve evin iç tasarımına uygun olan renk seçimi ile evin görüntüsünü de değiştirebilir. Panel perdeler ise evin geniş pencereleri için ideal olarak kabul edilir ve evin iç tasarımına uygun olarak tasarlandıklarında evin görüntüsünü de değiştirebilir.

olarak hizmet veren My Stil Home'dan hizmet almak için hemen arayın.
Telefon: +90 (216) 311 89 64
Telefon: +90 (553) 304 28 86
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst