Mars Retrosu | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Mars Retrosu

M Çevrimdışı

mehmetdugu

Uzman Üye
Kullanıcı
12 Ocak 2022
50
10
8
41
konya
Sitenin Adı : Astroloji Haberleri
Sitenin Adresi :
Sitenin İçeriği : Astroloji Haberleri
Sitenin Kodlandığı Dil : Wordpress - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2022
Site Hakkında Genel Açıklama : 2022 Mars Retrosu'nda Gökyüzü bu yıl bol RETRO'lu; dolayısıyla geçmişe dair alınmış kararların, tercihlerin, başlangıçların sorgulandığı bir zaman dilimi içerisindeyiz. Yeni başlangıçlara, bitişlere, yol ayrımlarına gebe bir yıl yaşıyoruz. Şimdide savaşın, aksiyonun, başlangıçların kızıl gezegeni Mars önce duraklayıp sonra gerileyecek. Gerileyen gezegen mitolojide ki savaş tanrısı Ares olunca hepimiz iki kez düşünüyoruz bizleri neler bekliyor diye. İnsan bilmediğinden korkar bunu unutmayın.
27 ekimde Mars Retroya geçmek için durağan pozisyonuna geçecek. Durağan günlerde ki enerji kontrol edilmesi daha güç enerjilerdir. Retronun sıkışmış ve yoğun günleri diyebiliriz. 2 kasımda Mars Retrosu başlayacak.
9 ocak gece saatlerinde bu kez Retro Mars düze dönmek için durağan pozisyonuna geçecek.15 ocakta Mars Retrosu sona erecek.
Mars Retrosu gökyüzünün heyecanlı çocuğu ayrıca Zodyağın hava elementi İKİZLER burcunda gerileyecek. İkizler burcu zihni, iletişimi, öğrenmeyi, kısa yolculukları, basın yayını, araçları, trafiği, eller kollarla yapılan işleri, öğrencileri, nakliye şirketlerini, kargoları temsil eder.
Mars Retrosu denince de savaşma şeklimiz, aksiyon alma becerilerimiz, enerjimizi neye harcadığımız, yorulmaksızın hangi konular da çaba göstereceğimiz, en ilkel tarafımızla nasıl harekete geçtiğimiz söz konusudur.
Mars Retrosu klasik astrolojide ikizler burcunu pek sevmez. Çünkü bu burçta enerjisi daha çok zihinsel ve iletişimseldir. Fakat bu bizleri yıldırmamalı. Bizde aksiyon becerimizi daha çok zihinsel konularda harcamalı. Tüm enerjiyi bu alana yönlendirmeliyiz. Mars Retro ikizler burcunda iken bu enerjinin kontrol dışına çıkmasının çok kolay olacağını gösteriyor.


wsi-imageoptim-iStock-1180062394-e1599636196614.jpg
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst