Meto Crm | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Meto Crm

B Çevrimdışı

benaykt

Onaylı kullanıcı
Onaylı kullanıcı
Kullanıcı
5 Tem 2022
33
1
8
36
samsun
Site Adı: Meto CRM
Site Adresi: Metocrm.com
Site Konusu: Sağlık turizmi yazılımı
Açıklama;

nasıl kurulur kullanılır? Hastanelerin hasta giriş ve çıkışlarını yapmak için kullandıkları sağlık turizmi yazılımı hastaların doktor bilgilerini, kontrol takip sürelerini ve ödeme bilgilerinin takibinin de yapılmasını sağlar. Bir hastanın hastaneye gelip giriş yaptığı andan doktora göründüğü ve yapılan tüm tetkik, tahlil, tedavi, reçete ve ameliyat bilgileri hepsi sağlık turizmi yazılımı ile birlikte kayıt altına alınmaktadır.

meto-logo-beyaz.png


Sağlık turizmi yazılımıyla birlikte hastanedeki hastaya ait tüm bilgiler kayıt altına alınarak güvenle depolanmaktadır. Sağlık turizmi yazılımı ile birlikte hastanın birden fazla tedavisi hastanın bilgilerine eklenebilmektedir. Ayrıca hastanın geçirdiği operasyonları doktora ve farklı bir hastaneye bu sistemden gönderebilirsiniz. Hastaların tedavi ücretlerinin farklı kurlardan hesaplanarak alınması da sağlık turizmi yazılımı ile birlikte yapılabilmektedir.

Sağlık Turizmi Yazılımı Kurulumu

Hastanelerin hasta verilerini kaydettiği sağlık turizmi yazılımı kurulumunu yazılımın patentine sahip olan firma tarafından yapılmaktadır. Pratik ve güvenli bir şekilde kullanım imkanı sağlayan sağlık turizmi yazılımı birçok hastane tarafından tercih edilmektedir. Sağlık turizmi yazılımı için web sitesinden bilgi alabilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst