Oppo Uygulama'sını Gizleme' Gizlilikten Kaldırma Nasıl Yapılır? | Uzman Web Geliştirici Platformu | Uzmanwebmaster.com

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Oppo Uygulama'sını Gizleme' Gizlilikten Kaldırma Nasıl Yapılır?

Blogger-kwuai
UZMAN Çevrimdışı

UZMAN

Gelecek Sizinle
Yönetici
Onaylı kullanıcı
Kullanıcı
Oppo Uygulama Gizleme – Gizlilikten Kaldırma Nasıl Yapılır? Oppo marka telefon modelleri günümüzde çok tutuldu. Aslında bu teveccühün pek çok sebebi var. Fiyat performans bu konuda öne çıkan seçeneklerden biridir. Diğer bir açıdan teknik uygulama avantajlarını da burada sıralamaya koyabiliriz. Oppo denince akla gelen Oppo uygulama gizleme ve Oppo uygulama kilitleme işlemleri kullanıcılar için özel imkânlar sunuluyor.

Kullanışlı ve dikkat çekici uygulamalar özellikle genç neslin dikkatini çekmiş durumda. Bu konuda uygulamanın nasıl yapıldığını bilmek önemli. Bu yazımızda bu konuya değinip size örnekler vereceğiz. Bu sayede telefonunuzun tamamen kişisel olmasını sağlayabilirsiniz. Popüler olan gizlilik uygulaması Oppo markasına olan yönelimi artırmış durumdadır.


Oppo Uygulama Gizleme Nasıl Yapılır?
İlk olarak ayarlar menüsüne girmeniz gerekir. Konu telefon ayarları ve dolayısı ile bu menü ile ilgilidir. Alt kısımda karşınızaparmak izi yüz ve parola sekmesi çıkacaktır buraya tıklama yapıp daha sonra gizlilik politikasını tıklamanız gerekecektir. Sonrasında şifre belirlemeniz gerekir. Hem akılda kalacak hem de zorluk derecesi yüksek bir şifre burada tavsiye edilir. Parolayı etkin kılmak ve doğrulamak için uygulama kilidi sekmesi ile yola devam etmeniz gerekir.

Oppo-Uygulama-Gizleme.jpg
Oppo Uygulama Gizleme
Ana ekran simgesi gizle sekmesi sönüktür ve bu sekme önündeki kutuyu açmanız gerekecektir. Bu sayede seçtiğiniz programların görünmez olmasını sağlayabilirsiniz. Eğer Oppo uygulama gizleme ve uygulamayı gizlilikten kaldırma işlemini gerçekleştirmek isterseniz ilk konuyu size açıklamış durumdayız. Daha sonra geriye doğru işlem yaparak uygulamanın gizlilikten kaldırılması işlemini yapabilirsiniz.

Gizliliğe Önem Verenler Oppo Kullanıyor.
Gizlilik gibi önemli bir konuda Oppo markasının ortaya koyduğu çözümler insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır.
Oppo uygulama gizleme sayesinde özel bir kullanım söz konusu olmaktadır. Oyun alanı logosunu tıklama ile oyun programlarının da bu gizlemeye dâhil olmasını sağlayabilirsiniz.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
Blogger-kwuai
Blogger-kwuai

Tema düzenleyici