Özel Okul Gop | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Özel Okul Gop

B Çevrimdışı

benaykt

Onaylı kullanıcı
Onaylı kullanıcı
Kullanıcı
5 Tem 2022
33
1
8
36
samsun
Site Adı: Gop Okulları
Site Adresi: gopokullari.k12.tr
Site Konusu: Özel okul
Açıklama;

arıyorsanız hoş geldiniz. Toplum için yararlı insanlar yetiştirmenin en önemli merkezi hiç şüphe yok ki okullardır. İnsan pek çok şeyi okulda öğrenir ve okulda öğrendiği bilgilerle hayatına yön verir. Okulların ne derece etkili oldukları konusunda ise eğitim sisteminin önemli bir yeri vardır.

logo_h.png


Gaziosmanpaşa Özel Okullar

Eğitim sisteminin birey üzerinde çok büyük katkısı vardır. En önemlisi çocuklara önemli kültürel değerler aşılanır, güzel davranışlar kazandırılır. Okul hayatının çocuğa kazandırdıklarını dört madde ile açıklayabiliriz. Problem çözme, eleştirel bakış açısı, empati kurma, deneme – yanılma gibi. Gaziosmanpaşa ı, İyi bir eğitim kadrosunu bünyesinde barındırır.

İstanbul Özel Okullar

arasında yer alan Gaziosmanpaşa özel okullarına gopokullari.k12.tr aracılığıyla ulaşmak mümkündür. Çocuklar için özel olarak oluşturulmuş 20 kişilik sınıflarda teknoloji destekli eğitim fırsatından yararlanabilmek için geç kalmayın. Bu okulda ayrıca çeşitli etkinlikler olmakta, spor salonu bulunmaktadır. Tüm detaylar gopokullari.k12.tr ‘de sizleri bekliyor.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst