Pubg Mobile Uc Helsi | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Pubg Mobile Uc Helsi

B Çevrimdışı

benaykt

Onaylı kullanıcı
Onaylı kullanıcı
Kullanıcı
5 Tem 2022
33
1
8
36
samsun
Site Adı: Brawl Türkiye
Site Adresi: Brawlturkiye.net
Site Adı: Güncel Paylaşımın Adresi
Açıklama;

arıyorsanız hoş geldiniz. Pubg mobile bluehole tarafından çıkarılmıştır. Çıkarıldığı zamandan bu yana büyük, küçük her insanın ilgisini çekmiştir ve büyük yankı uyandırmıştır. İlk çıktığı zamanlarda sadece bilgisayar üzerinden oynanan bu oyun ilerleyen zamanlarda telefon ve tablet üzerinden de oynanabilmektedir. Pubg bir video oyunu olup FPS oyunlarının arasındadır. Bütün ülkelerde aşırı popüler olan bu oyun insanların ilgisiyle günden güne gelişmektedir ve oyunculara daha iyi bir kalitede oyun sunmaya çalışmaktadır.

Pubg Nasıl Oynanır?

Pubg mobile oyununda 100 kişilik oyuncu kadrosu rastgele seçilerek alanda toplanır. Bu alana kendi arkadaş grubunu seçerek de girebilirsiniz ve oyun esnasında arkadaşlarınızla uçaktan aynı bölgeye atlayıp aynı takımda devam edersiniz. Oyuncular seçtiği bölgeye atladığında hiçbir erzağı ve envanteri yoktur. Oyun alanında herkes kendi malzemelerini toplar. Oyun kullanıcılarına paralı olarak Pubg mobilde UC satmaktadır ve bu sanal parayla kıyafet ve silah satın alınmaktadır.

Oyuncular Pubg Mobile UC hilesi yaptığını sanarlar Tabiki her oyun gibi bu sanal paranında bulunmaktadır. Fakat hiçbir UC hilesi çalışmaz. Yalnız Brawl stars elmas hilesi ile birlikte çalışırlar. Bundan farklı olarak UC kullanıcılar bu UC leri AİM hack tarzı hileler ile birlikte ücretini vererek satın alırlar. Kısacası bu oyunu hilesiz oynayan kişiler karşı takıma yenilmekte olup bu olaya da Pubg mobile UC hilesi denir.

Pubg mobile oyunu hakkında genel bilgi almak için hemen brawlturkiye.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst