Script Satışı Kategori Kuralları | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Script Satışı Kategori Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SnMedya.com Çevrimdışı

SnMedya.com

Gelecek Sizinle
Onaylı kullanıcı
Kullanıcı
9 Nis 2021
356
37
28
43
İstanbul
Script Satışı Kategori Kuralları

• Her kullanıcı 2 adet normal konu ve Aktif ''Kategori Reklamı, Öne Çıkan Reklam, Banner Reklamı için'' ekstra +1 konu açabilir. Reklamı aktif olduğu sürece 3. konusu aktif kalabilir.
• Reklam süresi bittiğinde reklam için ilave açılan konunun moderatörlere Report gönderilerek kapattırılması gerekmektedir.
• Konu baltalayıcı her türlü yorum yasaktır. Herhangi bir probleminizde ''Şikayet'' konusu açabilirsiniz.
• +18 (xyz) – illegal bet, proxy kısaca T.C. Kanun ve Mevzuatlarına aykırı siteler ile Uzmanwebmaster.com içerisinde çalışma yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaktır.
• Satış yapacağınız scriptin demo adresi ve kullanıcı bilgileri ilk mesajda olmak zorundadır.
• Başka bir kişiye yada bir şirkete ait ücretli veya ücretsiz herhangi bir yazılımı satışa çıkaranlar Uzmanwebmaster.com'dan uzaklaştırılacaktır! Satacağınız yazılımın daha önce herhangi bir şekilde temin ettiğiniz ücretli veya ücretsiz başka yazılım ya da yazılımların belli kısımlarının birleşiminden oluşması da sorun yaşamanıza sebap olabilir.
• Script Satış kategorisinde 'mobil onay', 'sms onay' ve 'whatsapp onay' hizmeti veren yazılımların satışı ve alışı yasaktır.
• Bot satışlarında API servislerinden çektiğiniz içerikler serbesttir. Fakat içerik sahibinin izni olmadan çektiğiniz içerikler konusunda web site sahiplerinden gelecek olan herhangi bir şikayet durumunda ceza alabilirsiniz.
• Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına ve mevzuatlarına aykırı içerik barındıran siteleri, herhangi bir biçimde (Örn. Proxy) görülebilir hale getirmeye yarayan her türlü script ve kod parçacığının satışı Uzmanwebmaster.com'da yasaktır.
• Yasadışı bahise teşvik eden her türlü script, bot, xml vb. alakalı tüm ürünlerin satışı yasaktır.
• Script Satış “ kategorisinde satış konusu açan tüm üyelerimiz satışını yapmak istediği ilgili script ile ilgili satın alan kişiye ne kadar süre ile teknik destek vereceğini açıkça belirtmelidir.
• “Script Satış” kategorisinde ön satış işlemleri tamamen iptal edilmiştir. Satılacak olan script tamamlanmadan satışa açılması yasaklanmıştır.
• Scriptleriniz ile ilgili açık arttırma konularınızı bu kategori de açmalısınız.

Konu Açma Şartları

• Kullanıcı en az 1 aylık üye olmalı
• Minimum 5 ticaret puanına sahip olunmalı
Ya da güven vermesi açısından Ticaret Puanı olmadan ticari konu açabilmek için Profilinizi doğrulayıp telefon + kimlik doğrulaması ile birlikte Platin veya Kurumsal üyelik almalısınız.

Öneriler

Kullanıcılarla kendi isteğiniz doğrultusunda yaptığınız ticaret sonrasında satın aldığınız hizmet ile alakalı Teknik destek süresi ile ilgili olarak sizlere kısaca bilgi aktarmak istiyoruz.

Satıcı ve alıcı kişilerin ticaretlerini daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmek için bu kuralları hazırladık. Satıcı taraf isterse ömür boyu teknik destek vereceğini beyan eder ya da x süresi boyunca destek verileceğini sonrasında destek almak isteyen kişiler için insiyatifine bağlı olarak ücretli destek sağlamak isteyebilirler. Burada ki amacımız alıcı ve satıcı kişilerin belirtilen koşullar ile sorunsuz ve güvenli bir şekilde ticaretlerini yapabilmelerini sağlamaktır.
Uzmanwebmaster.com tüm konularda olduğu gibi YASAL olmayan etik dışı bütün olaylara karşıdır. Bu tür illegal satışları yapan kullanıcılar yöneticilerin inisiyatifinde forumdan uzaklaştırılırlar.

Uzmanwebmaster.com Yönetim
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst