Seo Danışmanlığı Nedir? | Uzman Web Geliştirici Platformu | Uzmanwebmaster.com

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

 • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Seo Danışmanlığı Nedir?

Blogger-kwuai

Seo Danışmanı İle Çalıştınızmı?

 • Hayır

  Oy: 0 0.0%
 • Çalışmak İsterim

  Oy: 0 0.0%

 • Kullanılan toplam oy
  1
UZMAN Çevrimdışı

UZMAN

Gelecek Sizinle
Yönetici
Onaylı kullanıcı
Kullanıcı
SEO-Danışmanlığı-Nedir?

SEO, İnternet Dünyasının en hızlı büyüme sağlayan sektörlerinden bir tanesi.

SEO Danışmanlığı​

Bir İnternet sitesinin tüm SEO Gelişim Süreci boyunca yakından takip edilerek, üst sıralara getirilmesi sürecinin yönetilmesine SEO Danışmanlığı denilmektedir. SEO Danışmanlığı süreci boyunca, rakipler ve sektör sürekli analiz edilir, kıyaslamalar yapılır. Sitenin eksik yönleri tespit edilerek, bunların kapanması için çeşitli girişimlerde bulunulur.

SEO Danışmanlığı, bir firma bünyesinde SEO Uzmanı çalıştırılarak gerçekleştirilebileceği gibi, SEO Firmaları ile çeşitli anlaşmalar yapılarak da gerçekleştirilebilmektedir. Firmalarla yapılan anlaşmalar, birkaç farklı şekilde olabilmektedir. Bunlardan birisi aylık bazda düzenli SEO Danışmanlığı, diğeri ise hedef bazlı SEO Danışmanlığıdır.

SEO, İnternet Dünyasının en hızlı büyüme sağlayan sektörlerinden bir tanesi. Bu sektörün büyümesi İnternetin büyümesiyle de aynı oranda gerçekleşmektedir. İnternetteki ticaret hacmi arttıkça, yatırımcı ve girişimciler daha çok İnternet pazarında yer almaya çabalıyor ve ürünlerini, Google üzerinde daha fazla görüntülemek için SEO Danışmanlığı hizmeti alıyorlar.

Aylık-SEO-Danışmanlığı

Aylık SEO Danışmanlığı​

Sektör, rakipler ve sitenin tüm durumları değerlendirildikten sonra ortaya çıkarılan düzenli bir periyoda uygun çalışma gerçekleştirilir. Her ay sonu yapılacak raporlamalarla, aylık sağlanan verim değerlendirilir. Her ay sonu gelişmeler göz önünde bulundurularak bir sonraki ay için yeni plan ve taktikler uygulanabilmektedir.

Hedef-Bazlı-SEO-Danışmanlığı

Hedef Bazlı SEO Danışmanlığı

Bu SEO Danışmanlığı şeklinde, site sahibinden alınacak somut hedeflere ulaşma için gerekli tüm çalışmalar ve sürecin yönetimi gerçekleştirilir. Bu danışmanlık türünde en dikkat edilen kriterler şu şekildedir; sitenin şu anki konumu, istenilen hedef ve rekabet düzeyi.

Hedef bazlı SEO Danışmanlığında daha çok genel bir optimizasyon yerine, bir veya birkaç anahtar kelimede hedefe ulaştırma çalışması gerçekleştirilmektedir. Çalışmanın zorluğu ve garanti şartları sebebiyle iş verenler tarafından daha çok tercih edilir ancak bu çalışma türünü gerçekleştirebilecek SEO Uzmanı ve SEO Firması sayısı da kısıtlı olmaktadır. SEO Danışmanlığındaki başarı kriterlerinin somut olması, SEO Danışmanlarının üzerindeki sorumluluğu arttırmaktadır.

 • Çalışma yapmayı planladığınız SEO Danışmanlarının, referansları, kendi firma veya şahıs sitelerinin konumları, garanti ve sözleşme şartları incelenerek doğru karar verilmelidir.

 • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) karmaşık ve sürekli gelişmekte olan bir çalışma türüdür. Tanınmış SEO uzmanlarına erişim, size para kazandıracak paha biçilemez bir yoldur.

 • Genellikle bir SEO denetiminden sonra listelenmekte olan SEO danışmanlık hizmetlerimiz, SEO sorularını ve endişelerini gidermek adına sizlere sınırlı sayıda danışmanlık saati sağlamaktadır.
Uzun Vadeli Başarı İçin Ortaklık.jpeg

Uzun Vadeli Başarı İçin Ortaklık

SEO danışmanlık hizmetlerimiz, devam etmekte olan SEO sorularını cevaplayabilecek güvenilir uzman SEO danışmanına düzenli olarak erişebilmenizi sağlamaktadır.

 • Deneyimli bir uzman SEO danışmanına erişim,

 • Arama algoritmasındaki değişikliklerden haber etme,

 • Yeni endüstri trendleri ve fırsatlarına ilişkin uyarılar,

 • En iyi SEO uygulamaları ve rekabetçi stratejiler.

SEO Danışmanlığı Hizmetleri​


 1. İçerik Pazarlama Hizmetleri
 2. Durum Tespiti Seo Denetimleri
 3. Anahtar Kelime Araştırma Hizmetleri
 4. Yerel Seo Hizmetleri
 5. Manuel Ceza Kurtarma Hizmetleri
 6. Mobil Seo Hizmetleri
 7. Site İçi Seo Hizmetleri
 8. SEO Danışmanlık Hizmetleri
 9. SEO Eğitim Hizmetleri


İşi Uzmanına Bırakın.

Kaynak:
 

Ekli dosyalar

 • seo-danismanligi.jpg
  seo-danismanligi.jpg
  31.4 KB · Görüntüleme: 0

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
Blogger-kwuai
Blogger-kwuai

Tema düzenleyici