Website Trafik Getirecek Organik Doğal Backlink Almak İstermisiniz ? | Uzman Web Geliştirici Platformu | Uzmanwebmaster.com

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Website Trafik Getirecek Organik Doğal Backlink Almak İstermisiniz ?

Blogger-kwuai
UZMAN Çevrimdışı

UZMAN

Gelecek Sizinle
Yönetici
Onaylı kullanıcı
Kullanıcı
3882248927.gif


Öncelikle sunduğum hizmet kesinlikle forum tanıtım hizmeti değildir. Forum tanıtımları belirli siteler tarafından dizin olarak kullanılan kategorilerde izin verilmektedir. Kategoriler tamamen çöp içeriklerden oluştuğu ve aşırı link çıkışı olduğu için hiç faydası yoktur diyebiliriz.

NE TÜR HİZMET SUNUYORSUNUZ.

Sunduğum hizmet sitenizle alakalı içeriklerin yer aldığı forum içeriklerine yanıt şeklinde gönderilen backlinktir. Örnek; Diş Hekimi olarak hizmet sunan bir web siteniz için backlink almak istiyorsunuz. Google’da diş hekimi, diş sağlığı ve diş ile alakalı olabilecek forum içeriklerini taratıyorum, Daha sonra forum sitesindeki alakalı içeriğe 30-40 kelimeden oluşan bir yorum yazıyorum ve yorum içerisinde size uygun olacak kelimelerden link çıkışı sağlıyorum. Bu şekilde hem sitenize doğal hem de tıklanabilecek linkler kazandırıyorum.

NORMAL FORUM TANITIMDAN FARKLARI NELERDİR.
Normal forum tanıtımlarda hazır ve eski bir liste vardır tanıtımlar oraya gönderilir. Bizim hizmetimizde ise liste yoktur. Tamamen Google’da manuel olarak arama yapılır ve link kazandırılır.
Forum tanıtımlarında tek makale kullanılır. Bizim hizmetimizde ise makale yoktur. Her foruma ayrı yazı yazılır.
Forum tanıtımlarında tek link baz alınır. Bizim sunduğumuz hizmetimizde ise hedef bütün alt sayfalarınızdır.
Forum tanıtımlarında genelde kıyıda köşede kalmış tuhaf sitelerden link alınır. Bizim sunduğumuz hizmette ise sıralamaya girmiş belli trafiği olan irili ufaklı siteler yer almaktadır.
Forum tanıtımlarındaki içeriklerden sitenize asla trafik gelmez, Oysa en kaliteli backlink sitenize trafik kazandıran linklerdir. Bizim yorumlarımız gerçek ve faydalı olduğu için tıklanma olasılığı yüksektir.
FİYATLANDIRMA

  • 10 FORUM VE SİTE TANITIMI
  • 100 ₺
  • 20 FORUM VE SİTE TANITIMI
  • 175 ₺

3290797253.png
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
Blogger-kwuai
Blogger-kwuai

Tema düzenleyici