Wordpress Slider Responsive Slideshow - Resim kaydırıcısı, Galeri slayt gösterisi | Uzman Web Geliştirici Platformu.

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Wordpress Slider Responsive Slideshow - Resim kaydırıcısı, Galeri slayt gösterisi

UZMAN

Administrator
Yönetici
Moderatör
Onaylı kullanıcı
Kullanıcı
Wordpress Slider Responsive Slideshow

ATLIKARINCA, FOTOĞRAF KAYDIRICISI
Slider Responsive Slideshow WordPress Eklentisi, görüntüleri mükemmel bir şekilde göstermek isteyenler için en iyi çözümdür: sonuca ulaşabilirsiniz.

Birçok sitenin, logoyu web sitelerinde slayt gösterisine duyarlı kaydırıcıda / karuselde görüntülemesi gerekir. Slider Responsive Slideshow, WordPress sitenizde ortakları, müşterileri veya Sponsor'un Logosunu hızlı ve kolay bir şekilde görüntülemenize yardımcı olur; WordPress Ortam Kitaplığınızdan resimleri seçin, bunları yerine sürükleyip bırakın ve ardından slayt başlıklarını ve bağlantıları ayarlayın.

4 farklı slayt gösterisi efektinden birini seçin ve slayt gösterilerini yerleştirmek için sağladığımız kısa kodu veya şablonu kullanın.

Slider Responsive Slideshow, web sitenizi daha çekici ve güzel hale getirmeyi amaçlamaktadır, Kaydırıcının birçok işlevi vardır, kaydırıcıyı fotoğraflarla oluşturabilirsiniz.

Slayt Gösterisi Eklentisi Tamamen Duyarlı Hafif Kolay Güçlü WordPress Slayt Gösterisi Eklentisi

Slider eklentisi, toplu yükleme, medya verilerini içe aktarma, slayt ekleme / silme / yeniden düzenleme / sıralama ve daha pek çok özelliği ile fotoğraf veya resim slaytları eklemek için güçlü bir motor sağlar. Kaydırıcıyı blog gönderisinde, sayfada ve temada bulunan tüm widget alanlarında ön uçta yayınlayabilirsiniz.

Eklenti yöneticisi kontrol panelinden kaydırıcı oluşturun ve oluşturulan kısa kodu ayarın altına kopyalayın. Kopyalanan kısa kodu herhangi bir blog sayfasına, gönderi, pencere öğesi alanına yerleştirin ve blogunuzda yayınlayın.


S. Kaydırıcı kısa kodu nasıl görünür?

Ans. Sanki bakmak: [awl-slider id=111] Here id =111] sizin kaydırıcı sonrası kimliğidir.

İNDİR-DOWNLOAD
 
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap