🩸yeni Üyelere Çekilebilir 35$ Bonus 🩸 | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

• Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

🩸yeni Üyelere Çekilebilir 35$ Bonus 🩸

Wannheda Çevrimdışı

Wannheda

Yeni Üye
Kullanıcı
30 Ocak 2022
3
0
1
Konya
İngiltere merkezli büyük bir kripto borsası olan NEXO kısa süreli kampanya başlattı ve yeni üyelere 25$ dolar çekilebilir bonus veriyor, 25 dolara ek olarak benim referans linkimden üye olanlara ben de 10$ ekstra ödeme yapıyorum. Toplam kazancınız 35$

2017 yılında kurulmuş olan NEXO 2.5 milyon üyeye ve 200 ülkede hizmet verip 13 milyar dolar değerinde varlık yönetiyor.

➤ 35$ Ödül almak için yapılması gerekenler ;

1- Referans linkim ile üye olup kimlik doğrulaması yapmanız ✔ (gelişmiş doğrulama)

2-100 dolar veya üzeri kriptopara yatırıp 30 gün bekletmeniz. ✔

Yatırdığınız parayı mutlaka usdc veya usdt ye çevirerek dalgalanmalardan koruyun.(çevirme işlemi ücretsiz)

➤ Para yatırdıktan 1-3 saat sonra işlem geçmişi kısmında Referral bonus pending yazıyorsa referans ve para yükleme işlemi sorunsuz yapılmış demektir. Mutlaka kontrol edin✔

➤ 25 dolar btc Bonus ödemeleri yapılınca bana nexoya kayıt olduğunuz email ile birlikte ödeme bilgilerinizi (busd yada tron) gönderirseniz (pm/telegram/whatsapp) ekstra 10 dolar ödemenizi anında yaparım ✔

30 gün şartı tamamlandıktan sonra bonus ödemeniz bitcoin olarak hesabınıza anında yatırılır.

Not: Ayda bir kriptopara çekimi ücretsiz

Referans linkim:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8