Yılka Mobilya | Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu
Neler yeni

Aramıza Katıl Türkiye'nin Uzman Webmaster Forumu ve Freelancer Platformu

Bilgi alışverişi, keşfedilecek yüzlerce şey, öneriler, şikayetler ve güvenilir ticaretin yeni dünyasına hoş geldin.İçerikleri detaylı bir şekilde görüntülemek, forumda paylaşımlarda bulunmak ve yardımlaşmak gibi davranışları gerçekleştirebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısın.

Alışverişe Başlayın!

Genel alışveriş kategorimizde istediğiniz ürünü satabilirsiniz veya alış yapabilirsiniz

Neler Yeni

Paylaşılan yeni konu ve mesajları görüntülemek için tıklayın

İletişime Geçin!

Yetkililerimiz ile forumumuz hakkında iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın

  • Paylaşmak Güzeldir Paylaşılmayan Bilginin Hiç 1 Değeri Yok.

Yılka Mobilya

0 Çevrimdışı

07pixel

Aktif Üye
Kullanıcı
8 Nis 2022
5
1
3
28
bursa
1969 yılında kurulan Yılka tasarım ve pazar trendlerini takip ederek günümüze kadar her devrin yenilikçi ve modern markası imajını korumaya çalışıyor. Gerek üretimde gerekse tasarım dünyasında pazarın ilerisinde bir vizyon gösteren Yılka; yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği projelerle tecrübesini yaşam alanlarının her yerine taşıyor. Son derece lüks ve elegant ürün gamıyla ve seçkin müşterileriyle mobilya sektöründe kanaat önderi olmak için var gücüyle çalışan Yılka, tasarım trendlerini belirlemeyi ve Türkiye mobilyasının tüm dünyadaki marka elçisi olmak için daima bir adım ileriyi hedefliyor.
Türkiye pazarında ve hedef pazarda marka bilinirliğimizi artırarak, tecrübeyi teknolojiyle buluşturmak ve kendimizi yenilenen dünyanın içinde konumlandırmayı hedefliyoruz. Bunun için çalışan uzman kadromuzla çizdiğimiz yol haritasıyla ilerliyoruz. İşimizi sevmenin verdiği motivasyonla yaşam alanlarında konforun, lüksün ve kalitenin öncelikli tercihi olarak kalmak istiyoruz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst